Legends of Runeterra APK Indir

Soyadı Runeterra Efsaneleri
paket com.riotgames.legendsofruneterra
editör isyan oyunları
kategori
boyut 62 milyon
gereklidir Android 5.0
MOD işlevleri Hayır

Riot Games’in Legends of Runeterra APK adlı bir kart oyunu, Android, iOS ve PC olmak üzere üç işletim sisteminde resmi olarak yayınlandı. Oyun şu anda sadece Singapur bölgesini destekliyor ancak bu yazının altındaki bağlantıdan oyunun APK dosyasını indirebilir ve bir VPN kullanarak bu oyuna erken erişim ve bu oyunu deneyimleyebilirsiniz.

Legends of Runeterra’ya Giriş

Muhtemelen bildiğiniz gibi, League of Legends şu anda Dota ile birlikte dünyanın en popüler MOBA oyunlarından biridir. Riot Games, birçok ülkede yüz milyonlarca oyuncuyu kendine çeken kaliteli bir oyun geliştirdi. Ayrıca, oyundaki şampiyonların etrafında dönen büyük bir evren inşa etti. Her şampiyonun kendi biyografisi, efsanesi vardır ve birbirleriyle özel bir ilişkisi vardır. Oyuncular sadece beceriler, taktikler ve dereceli oyunlarla değil, aynı zamanda en sevdikleri şampiyonların hikayeleriyle de ilgileniyorlar. Zed ve Shen arasındaki dövüşü okumaktan heyecan duydunuz mu, yoksa Riven’ın biyografisini mi merak ettiniz?

Pek çok insan Riot’un LOL evrenine dayalı başka oyunlar geliştirmesini ve onlara Iolia, Demacia, Noxus gibi adı geçen ülkeleri keşfetme şansı vermesini istiyor. Ancak yine de sadece “biyolojik” oyunlarını geliştirmeye odaklanıyorlar. Filmler, rol yapma, atış, taktikler ve kartlar dahil olmak üzere, bu oyundan genişleyecek bir dizi projeyi, League of Legends geliştirmesinin 10. yıldönümüne kadar açıklayamadılar. Legends of Runeterra, oyuncularla iki oyun kadar ilgilenmese de bu projelerden biri.