Last Fortress: Underground APK Indir

Soyadı Son kale: yeraltı
paket com.more.lastfortress.gp
Yayımcı HAYAT BİR OYUNDUR
boy 942M
Gereklilikler Android 4.4
MOD işlevleri numara

Kıyamet sonrası temalı birçok oyun var. Ama hiç sığınak bulduğunuzu, kendinizi tamamen kaybettiğinizi ve tekrar zombilerin eline düştüğünüzü hissettiniz mi? Kaçmaya devam ediyor ve uzun yeni bir savaş başlıyor mu? Last Fortress: Underground APK oynadığınızda hayatta kalmanın sonunun ne olduğunu anlayacaksınız.

Son Kaleye Giriş: Yeraltı

Yukarıdaki dünya kayboldu, ama yeraltında hala bir şansımız var.

arka fon

Last Fortress: Underground, bir zombi salgınından kurtulanlarla ilgili. Şanslıların tek sığınağı olan Castle artık düşmüştür. Kurtarılan insan grubu, önceki korkunç tahliye sırasında olduğundan daha fazla bir çılgınlık ve panik içinde tekrar kaçmak zorunda kaldı.

APKMODY tarafından Son Kale Yeraltı MOD

Oyunda, onları bir çorak araziye kaçmaya yönlendiren bir grup hayatta kalanın komutanı olarak oynuyorsunuz. Eskisinden daha şiddetli bir şekilde geri dönen zombilerden kaçmak için yolda, sen ve arkadaşların yerden çıkıntı yapan terk edilmiş bir kale keşfettiniz. Bu tehlikeli durumda başka seçeneğin olmadığı için herkesi koruyucu kaleye götürmeye karar verdin. Bu çorak arazide bir hayatta kalma mücadelesi devam ediyor.

Personeli ve kaynakları akıllıca kullanın

Last Fortress: Underground, size daha önce bilinenden tamamen farklı bir zombi savaşı sunuyor. Bu sağlam ve karanlık kalede etrafı aydınlatmak ve işletmek için birçok şey bulmanız gerekiyor: uydular, jeneratörler, aydınlatma sistemleri… Burada da siz ve arkadaşlarınız bu kalede yaşayan diğer kurtulanlarla tanışacaksınız. İlişkiler kurmak ve dışarıdaki korkunç dünyada yaşam savaşına katılmak için onlara katılın.

Grubun her üyesi, kendilerine ve grubun aşırı koşullarda hayatta kalmasına yardımcı olan özel yaşam becerilerine sahiptir. Şeflerden, doktorlardan ve mühendislerden bilim adamlarına, madencilere ve askerlere kadar, becerilerini etkili bir şekilde kullanmak size kalmış!

Bu, Last Fortress: Underground’daki stratejinin özü budur. Herkesin kendine göre güçlü ve zayıf yönleri olduğundan, kimi hangi durumda kullanmak istediğiniz tamamen sizin yaratıcılığınıza ve duyarlılığınıza bağlıdır. Takımı tek başına taşımak zorunda değilsin ama bir lider olarak başarılı olmak zorundasın. Gücün farkına varmak ve bu gücü ekibinizin yararına sonuna kadar kullanmak harika bir liderliktir.

Yeni konut ve değerli kaynaklar aramak için yakındaki çorak araziye çıkmak için insanları görevlendireceksiniz. Bu tehlikeli çünkü doğru yapılmazsa silahınızı ve ekibinizin hayatını dışarıdaki çılgın zombilere kaptıracaksınız.

Birçok seçeneği düşünmek, koordinasyon, atama ve ekip çalışması sizi başarıya götürecektir.

İster zombilerle savaşta, ister yeraltında hayatta kalmada olsun, geçen her günle birlikte, siz ve arkadaşlarınız, buradaki herkesin farklı ihtiyaçlarını karşılamanın benzersiz bir yolunu buluyorsunuz. Bir lider olarak, güvenlik ve savunmayı dengelemek için öncelikler sırasını belirlemeniz gerekir. Grubun ve tüm kalenin güvenliği, bölünmenize bağlıdır. Savaşa uygun zindelik ve deneyime sahip herkesten özel bir “ordu” oluşturmanız gerekir. Hem nadir kaynakları aramak için yükselen ordular hem de karşılaşmalarda silaha sarılıp zombilerle savaşabilenler.

Android 1440x810 için Son Kale Yeraltı

Savunma, kale içindeki ve yeraltındaki operasyonlarla gerçekleştirilecek. Teknoloji oluşturma ve araştırma sürecini hızlandırmak için doğru kişilere özel araçlar sağlarlar. Zemin zombiler ve binlerce tehditle kaplandı, bu yüzden yaşamın farklı şekillerde çoğalması için yeraltında bir yolumuz var.

Eski konu, ancak yeni yaklaşım

Last Fortress: Underground, kıyamet sonrası zombi temalı oyun serisinde yeni bir bölüm açıyor. Zombi salgınının harap ettiği bir dünya hala var. Zorlu bir hayatta kalma süreci olan insanlar ve zombiler arasında hala tavizsiz bir mücadele var. Ancak Last Fortress: Underground yeni, iyimser ve umutlu bir görünüm getiriyor. Yukarıdaki dünya gittiğinde, hala bekleyen bir yeraltı dünyası var. Her şeyi sıfırdan yapmak için gereken tek şey sabır ve birlik.

Last Fortress Underground İndir

Son Kale: Yeraltı yapı elemanlarına büyük önem vermektedir. Yeraltındaki her şeyi organize etme, düzenleme ve tasarlama şekliniz, insanlığın, özellikle de hayatta kalanların geleceği için önemli bir temel olacaktır. Yani oyuna başlarsanız ve ritmi ilk başta biraz sıkıcı bulursanız, oynamaya devam edin. Karşılaşmalar olduğunda işler inanılmaz hızlı değişecek. Kurbanlar var; kayıplar var; ve süreci olabildiğince hızlandırmanın yollarını bulmak zorunda kalıyorsunuz.

Hayatta kalmak için yüksek motivasyon

Last Fortress: Underground ile ilgili bir başka iyi şey de, gerçek bir hayatta kalma hissine sahip olmanızdır. Etrafındaki her şey her zaman tehditkar ve güvensizdir. Görevlerini tamamlamak için birçok farklı karaktere sahip oyuncuları rol yaparak, gerçekten içeriden biri olma hissini yaşayacaksınız. Oradan, ne yaptığınızın farkında olun. Her zaman yaşam şehvetine sahip olmak önemlidir. Oyun o kadar heyecan verici ve teşvik edici ki asla durmuyor.

Android için Last Fortress: Underground APK’sını indirin

Oyun güzel 3D grafiklere, ılımlı sese, ses detaylarına sahip ve hepsinden önemlisi gürültü simülasyonu çok gerçekçi. Genel fikir zombidir, ancak yaklaşım ve yorumlama oldukça benzersizdir. Bu hayatta kalma oyunu, kaynak oluşturma ve bulma süreci konusunda tutkulu olanlar için çok uygundur. Dövüş sadece kenarda, ama her şey her saniye heyecan verici.