Infinite Lagrange APK Indir

Soyadı Sonsuz Lagrange
paket com.netease.lagrange
editör Dünya çapında Netease Oyunları
kategori
boyut 1G
gereklidir Android 4.1
MOD işlevleri Hayır

Infinite Lagrange APK, zaten uzay türüyle tanınan yayıncı NetEase Games’in süper mobil oyunudur. Bakalım bu geri dönüşte kozmik şaheseri nasıl yaratmışlar!

Infinite Lagrange’a Giriş

Lagrange tekilliği sayesinde insan gelişimi

arsa

Infinite Lagrange’daki hikaye, uzay kaşiflerinin, uzay ve zamanın Lagrange düğümü adı verilen bir noktada birleştiği evrende bir tekillik bulmasıyla başlar. Lagrange düğümü, ünlü Lagrange mekaniği teorisine dayanmaktadır, burada temel, uzaydaki bir noktadan çıkan bağlantılardır. Bu tekillik, eğer doğru kullanılırsa, galaksi boyunca bağlantılar ve yapılar inşa etme yeteneğini getirecektir. Bu evrende sayısız tekillikler vardır.

Android 1440x810 için Sonsuz Lagrange

Ancak kaynaklar sınırlıdır, nüfus zamanla sürekli artar. Böylece evrendeki medeniyetler, kaynaklar ve habitatlar için birbirleriyle savaşmaya başladılar. İnsanlık için başka bir çözüm bulan siz olacaksınız: Tekillik mekanizmasına dayalı temeller kurarak evrende yeni bir kaynak/yaşam yeri bulmak. Ayrıca, bölgenizi korumak ve gelecekteki bir krizden kaçınmak için çeşitli çok gezegenli güçlerle savaşmanın veya barış yapmanın yollarını arayan siz olacaksınız.

Başlangıç ​​olarak, sadece küçük, basit bir uzay geminiz ve üssünüz var. Kaynakları ve malzemeleri toplarsınız, daha fazla işlev için uzay geminizi yükseltirsiniz ve hatta üssü büyük bir mobil uzay istasyonuna dönüştürmek için genişletirsiniz. Ve işlerin gerçekten ilginçleştiği yer burası.

Bu harika uzay gemisi ile 1001 şey yapabilirsiniz.

Singularity’den, yoğun bir karmaşık hareketli çizgi ağı ile galaksiyi keşfetme fırsatınız var. O zamanlar ulaşım aracı devasa, ultra modern bir uzay gemisidir.

Bu sadece varış yerini bulmak veya doğru ve daha az yakıt kullanan en uygun rotayı hesaplamakla ilgili değil. Çok daha fazlası. Ayrıca, diğer ağır uzay gemilerinin yanı sıra yol boyunca çeşitli düşmanlardan gelen fırtınalı saldırıları püskürterek geminin güvenliğini korumanın bir yolunu bulmanız gerekecek.

Ayrıca güçlü uzay filoları inşa etme göreviniz de var. Bu ordular hem kozmik savaşlarda savaşıyor hem de uzay geminizi korurken insanlığın yaşanabilir gezegenlere doğru bir adım daha atmasının önünü açıyor. Bunu yapmak için ordunuzu yükseltmeniz, gücünüzü artırmanız ve ateş gücünü artırmanız gerekir. Aynı zamanda, savunma ve saldırının her zaman hazır olması için orduları stratejik olarak konumlandırmanız gerekir.

APKMODY 1440x810 üzerinde Sonsuz Lagrange

Durmuyorsun ama elinde birçok uzay gemisi var. Her birinin kendi şekli, tasarımı, gücü ve özellikleri vardır. Yetenekli bir lider olarak, sadece uzay gemilerinizin her birini anlamanız değil, aynı zamanda oyundaki silah ve zırh sistemlerini de tam olarak anlamanız gerekiyor. Bu bilgi, uzay gemilerinizi iyi bir şekilde özelleştirmenize, seçmenize ve atamanıza yardımcı olacaktır. Ayar derecesi ne kadar yüksek? Sonsuz. Elinizde olan her şey, uzay gemisi sisteminizi değiştirmek ve yükseltmek için kullanılabilir.

Ve bu sadece uzay gemileriyle ilgili değil

“Hızlı gitmek istiyorsan yalnız git; Uzağa gitmek istiyorsanız, birlikte gidin. ”Bu ifade hayatta ve hatta Infinite Lagrange durumunda bile doğrudur. Mekanınızın güvenliğini ve daha sonra uzun vadeli gelişimini korumak için sonsuza kadar yalnız kalamazsınız. 100 üyeye kadar Galaksinin Birliği üyeleriyle etkileşime girebilirsiniz. Ardından, birlikte savaşmak için diğer ittifaklara katılmaya karar vermelisiniz, bu ikinizin de barışı korumanıza ve mümkün olduğunca uzun vadeli zararlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

Sonunda ne kadar ileri gideceğiz?

Galaksideki ağ bağlantılı sistem ve ağ bağlantılı ulaşım ağı sayesinde insanlar bugün hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Ve daha yetenekliyseniz, bir dizi büyüleyici hedef, güçlü silahlı kuvvetler ve galaksideki en olağanüstü teknolojiyi içeren tüm Lagrange sisteminin kontrolünü elinize alabilirsiniz. Ama unutmayın, bu kadar yüksek bir hırsınız varsa, baştan Ordu Komutanı olarak rolünüzü seçmeyi unutmayın. Bu pozisyon gelecekte çok fazla güç ve beceri getirecektir.

Sonsuz Lagrange ekran görüntüsü 1440x810

Başka bir not kaynaklarla ilgilidir. Bu, sistemin genel gelişiminin merkezinde ve uzay aracını yükseltmenin temelidir. Oyunda sadece teknik uzay gemilerinin kullanabileceği metal, kristaller ve döteryum olmak üzere 3 farklı kaynak türü olacak. Metal uzay gemileri inşa etmek için kullanılır, kristaller yükseltmek için kullanılır ve döteryum ateş gücünü artırmak ve uzay gemilerini hızlandırmak için kullanılır.

Android için Sonsuz Lagrange APK’sını indirin

Infinite Lagrange, son derece derin bir uzay oyunudur. Bence bu oyunu fethetmek oldukça stresli. Sadece birkaç kez oynadım ama düşündüğümden daha zormuş gibi hissediyorum. Daha sonra gerçekten stresli oluyor. Bu yüzden zamanınızı ve zihninizi buna harcamak için zihinsel olarak kendinizi hazırlayın.

Infinite Lagrange’ı indirelim ve evrene dalalım!