Happy Color MOD APK Indir (kilidi açıldı)

Soyadı mutlu renk
paket com.pixel.art.coloring.color.number
editör X Akışı
kategori
boyut 44 milyon
gereklidir Android 4.4
MOD işlevleri kilidi açıldı

Happy Color MOD APK, X-Flow tarafından yapılmış güzel bir boyama oyunudur. Oyun, her yaş ve cinsiyete uygun, mantıksal düşünme ve sanatsal yaratıcılığın geliştirilmesine yardımcı olan, oynayarak öğrenilen bir stildir.

Mutlu Renk: Boyama oyunu meditasyondan daha rahatlatıcı

Bir boyama oyunu oyna, zihnin meditasyondan daha sakin

Ben çocukken, tüm kitap raflarında sanat tarzı boyama kitapları vardı. Bir trend gibi görünüyor, etrafınıza bakarsanız herkesin bir boyama kitabı olduğunu düşünüyorum. Konuyla pek ilgilenmesem de abi ve ablaların sonuçlarını, özellikle de birçok detayın iç içe olduğu resimleri görmek o kadar bunaltıcı ki. Benim de küçük bir hayranlığım var. Ama benden boyama kitabı almamı istemek yeterince kararlı değil.

Renkli Happy Color posterine baktığımda şok oldum. Sadece bakmak eğlenceli. Ve benim için bu, herhangi bir meditasyon veya yoga uygulamasından daha fazla, en etkili rahatlama oyunlarından biridir. Öğrenirken oynamak, birçok oyun serisinin zihniyetidir, ancak bitmiş ürünleri arkadaş canlısı, sevimli ve rahat bir şekilde yapmak pek çok oyun yapamaz.

Nasıl oynanır?

Oyunun nasıl oynanacağı çok basit. Her resim detayında işaretlenen sıra numarasına göre herhangi bir sayı seçin ve detay büyütülecektir. Yeterince büyütüyoruz ve bu ayrıntıyı doldurmak için bir renk seçiyoruz. Birçok resim, birçok farklı tema var, özgürce seçebilir ve ilham denizinde yüzebilirsiniz.

Happy Color, çok sayıda resim ve temaya sahiptir. Oyuncuların tüm ruh halleri için yeterli: üzgün, mutlu, sakin, doğa, peri, hayvanlar, kuşlar, erkekler, kızlar, bitkiler, hava durumu, iş, nostalji … Burada her şeyi bulacaksınız. Ve her konuda çok sayıda farklı kategori ve konu resmi var. Hayal gücünüzün vahşi olmasına izin verin.

Seviye ayrımından bahsetmişken, bu da oyunun iyi bir noktası. Happy Color, diğer birçok basit eğlence oyunu gibi önceden belirlenmemiştir ve görüntülenen bir resim için kolay ve zor seviyeler arasında seçim yapmanızı sağlar. Aynı görüntüden daha zor bir seviye, daha fazla ayrıntı bölünmesi, daha fazla sıra sayısı ve daha zor renklendirme seçtiğinizi varsayalım.

Boyamayı bitirdikten sonra cihazınızda kaydet’e tıklayabilir veya Facebook, Instagram, Twitter gibi büyük sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz… Eh, bitmiş ürün sadece bitmiş değil, aynı zamanda hızlı tempolu animasyonlar şeklinde renklendirme sürecini de görebilirsiniz. Arkadaşlarınıza göndermek de çok ilginç.

Sadece bir dizi 2D görüntü ve renk dizisi olmasına rağmen, oyun okul öncesi çocukların da oynayabileceği kadar basit, ancak Happy Color çok bağımlılık yapan bir adam, özellikle gerektiğinde oyun oynamayı sevmeyenler için. Uygulamayı yalnızca birkaç kez açın. O bitti. Bir günün geçtiğini fark ettiğinizde, artık çok geçtir. Tabii ki, bu oyunu oynamak için sabırlı olmanız gerekiyor. Sadece 1 dakikada güzel bir resim çizemezsiniz. Her şey yavaş gitmeli.

Happy Color oynarken nasıl hissediyorum?

Gevşeme ilk duygudur. Aklımın bir şey düşünmesine gerek yok. Sadece sayıları seçmeye, renkleri seçmeye, rengin doğru olup olmadığını düşünmeye odaklanın. Siz de peri masalını hatırlıyorsunuz ve bazı soruları yanıtlıyorsunuz: “Karakter bu rengi mi giydi?”, “Her şeyi değiştirdim mi?” Happy Color’ı oynadığınızda, kafanızda şu düşünceler var. Zor bir günün ardından, özellikle de memnun olmayan bir müşteriyle tanıştıktan sonra zihin için çok sağlıklıdırlar.

Ardından neşe duygusu gelir. Mutluluk demek biraz fazla ama mutluluk aklında. Tonla uyumlu bir renk seçmekten mutlu, bu ayrıntıya şaşırmaktan mutlu, karmaşık bir resmi tamamlamaktan mutlu. Sonunda gerçek bir sanat eseri bitirdim. Bilirsiniz, bazen hayat sizi önünüzdeki fırtınadan çıkarmak için böyle küçük mutluluklara ihtiyaç duyar.

Bu havalı, nostaljik bir duygu. Resim yapmak çocuğun görevi olarak kabul edilir, ancak bir yetişkinin çocuğun kendisinde söz sahibi olmasına izin vermesi uzun zaman alır. Eskiden çok sevdiğim bir şeyi yapma hissi çok garip, bir tür ince nostalji gibi.

Happy Color’ın MOD APK sürümü

MOD işlevleri

  • kilidi açıldı
  • Reklam yok

Android için Mutlu Renk MOD APK’sını indirin

Ve biliyorsun, gecenin her saatinde resim yaptıktan sonra derin uykudaydım ve rüya görmüyordum. Bu yüzden bu zevk bir meditasyon uygulamasından daha iyidir. Ancak herkes, renklendirmenin hem kendinizi sakinleştirmek, hem de zihni eğlendirmek ve estetik mantığınızı eğitmek için proaktif olarak “meditasyon yapmak” için tasarlandığını da hatırlamalıdır. Bu oyunu oynarken zihniniz çok saf olmalı.

Aşağıdaki bağlantılardan Happy Color MOD APK’sını indirin.