Great Conqueror: Rome MOD APK Indir (Sınırsız para)

Soyadı Büyük Fatih: Roma
paket com.easytech.rome.android
editör EasyTech
kategori
boyut 104 milyon
gereklidir Android 4.4
MOD işlevleri sınırsız para

Great Conqueror: Rome MOD APK (Sınırsız Para), EasyTech yayıncısından çekici bir strateji oyunudur.

Büyük Fatih Hakkında: Roma

Oyun, tarihin en güçlü imparatorluklarından biri olan Roma İmparatorluğu’nu simüle ediyor. Roma İmparatorluğu’nun en parlak zamanı olan zamanda geri taşınacaksınız. Yetenekli bir komutan olun ve Roma’nın diğer ülkeleri fethetmesine ve topraklarını genişletmesine yardım edin. Geçmişte Osmanlı İmparatorluğu, Konstantinopolis Savaşı’nda Roma İmparatorluğunu yenerek tarihin en büyük imparatorluklarından birinin müreffeh dönemini sona erdirdi. Bu oyunda Roma tarihini yeniden yazabilirsiniz.

arka fon

Oyunun bağlamı, Roma’nın hala küçük bir bölge olduğu bir zamanda alınır. O zamanlar Roma İmparatorluğu henüz emekleme aşamasındaydı ve güçlü bir ordusu yoktu. Bu arada komşu ülkeler de güçlü ordularıyla fetih için donatılmaya hazırlanıyorlar. Başarısız olan ulus köleleştirilmeli ve tüm kaynakları sömürülmelidir, bu da karanlık bir hikaye açar. Bir kafa olarak, güçlü bir krallık inşa etmelisiniz. Birlikler hazırlayın, ekonomiyi geliştirin, silahlar inşa edin, … Fatih mi yoksa köle mi olmak istiyorsunuz?

Büyük Fatih Roma arsa 1024x512

İnsanlar genellikle Romalı savaşçıların gücüne atıfta bulunur. Güçlü ve korkusuz bir ordu. Geçmişin savaşçılarını onurlandırmak için birçok hikaye yazılmıştır. Roma’nın herkesin gücüne ihtiyacı var. Caesar, Pompey, Antony, Octavian ve Spartacus gibi tarihin en iyi gerçek karakterlerini toplayın. Great Conqueror: Rome’da yeni bir hikaye sayfasına yazın.

İmparatorluğunu genişlet

Great Conqueror: Rome, tarihi ve askeri taktikleri seven oyuncular için bir strateji oyunudur. Bu oyunda Roma İmparatorluğu’nun bir komutanısınız. İmparator olarak bir krallığın ekonomi, beslenme, savunma ve en önemlisi ordu gibi tüm sorunlarından siz sorumlusunuz. İmparatorluğunuzu komşu krallıkların istilasından koruyun ve imparatorluğunuza katılmak için diğer ulusları fethedin.

Great Conqueror Rome oynanışı 1024x512

Bu oyun sıra tabanlı bir tarza sahiptir. Dövüşte bir şey yapmanıza gerek yok. Her şey önceden ayarlanmış ve sadece olan biteni görmeniz gerekiyor.

Hikayeyi üç mod aracılığıyla simüle edin

Kampanya, Macera ve Fetih olmak üzere üç modda Büyük Fatih: Roma sizi tarih boyunca bir maceraya götürür. MÖ 1. yüzyılda Roma imparatorlukları arasındaki savaşların tarihi hikayeleri En dürüst şekilde çoğaltılır. Sefer modu rejimi, başlangıcından Roma İmparatorluğu’nun Avrupa’daki birçok krallığı birleştirmesine kadar yüzlerce savaşı yeniden yaratıyor. Bunlar tarihteki gerçek savaşlardır. Eğer bir tarih aşığıysanız, oyun bilginizi test etme şansınızdır.

Büyük Fatih Roma Modları 1024x512

Daha spesifik olarak, Spartacus İsyanı, Galya’nın Fethi, Sezar’ın İç Savaşı, Antonius’un İç Savaşı ve Doğu Fethi gibi savaşların doğrudan komutanısınız. Roma tarihinin bir parçası olmak her oyuncu için büyük bir onurdur.

Conquest modunda, Avrupa’daki diğer güçlü imparatorlukları birleştirme hırsıyla savaşa katılıyorsunuz. Kartaca İmparatorluğu, Alman halkı, Galya kabileleri güçlü bir şekilde büyüyor. İyi bir strateji olmadan, Roma İmparatorluğu diğer imparatorluklara karşı koyamazdı. Doğu kabilelerinin de çok güçlü birlikleri olduğundan bahsetmiyorum bile. Augustus’un ikinci zaferi olan Roma Cumhuriyeti’nin Pön Savaşı gibi muharebelerde yer alma şansına sahip olacaksınız.

Büyük Fatih Roma grafiği 1024x512

Ayrıca Macera modunda Avrupa topraklarında sonsuz maceralara katılacaksınız. Tabii ki, diğer krallıklar bundan hoşlanmaz. Başka bir imparatorluğun topraklarında seyahat ederken, maceraya devam etmek istiyorsanız savaşmak ve kazanmak zorunda kalacaksınız.

Great Conqueror: Rome’un MOD APK versiyonu

MOD işlevleri

  • sınırsız para
  • Sınırsız madalya

Android için Büyük Fatih: Roma MOD APK İndir

Çocukken Roma İmparatorluğu ve tarihin büyük savaşları hakkında birçok hikaye duydum. Great Conqueror: Rome, bu savaşların çoğunu yeniden yaratabilen harika bir oyundur. Dövüşler, yüksek kaliteli grafiklerle gerçekçi bir şekilde simüle edilir. Şiddeti ve savaşın bedelini görmemize yardımcı olur. Şöhret, kan ve gözyaşı ile ödenir.

Bu oyun aracılığıyla Roma tarihini yeniden yazabilir ve zamansız maceraya katılabilirsiniz. Great Conqueror: Rome’u makalenin altındaki bağlantıdan ücretsiz indirin.