GoDaddy Studio MOD APK Indir (Premium Kilidi Açıldı)

Soyadı GoDaddy Stüdyosu
paket app.over.editör
Yayımcı GoDaddy Mobil
uygulamak 7.3.2 (70203 Derlemesi)
boy 35 milyon
Gereklilikler Android 6.0
MOD işlevleri Premium kilidi açıldı
Tarihinde güncellendi

Logolar, önemli belgeler, sunumlar, posterler gibi pek çok şey tasarlamanız gerekiyor… ama bir profesyonel gibi çok fazla tasarım becerisine sahip değilsiniz. O zaman tereddüt etmeyin, ihtiyacınız olanı kolayca yapmak ve yine de hedeflerinize ulaşmak için GoDaddy Studio MOD APK’yı şimdi kullanın.

GoDaddy Studio ile tanışın

GoDaddy Studio nedir?

Kısacası GoDaddy Studio bir mobil tasarım uygulamasıdır. Ne tasarlamak istiyorsanız, GoDaddy Studio’ya güvenebilirsiniz. Logolar, resimler, posterler, kartvizitler, çalışma belgeleri, çekici görsel ayrıntılardan kişisel bloglara kadar her şey GoDaddy Studio’da mümkün. Bu süper kullanışlı uygulamayı kullanmak için profesyonel bir tasarımcı olmanıza veya tasarım yazılımı hakkında çok şey bilmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken GoDaddy Studio’da bulunan kitaplıkta uzmanlaşmak, bu basit, kullanımı kolay uygulamada keşfedilecek tonlarca şey var.

Android için modern, minimalist ve etkili bir tasarım aracı

Bu uygulama her işte sağ elinizdir. Ne yaparsanız yapın, farklı veya önemli bir şey tasarlamanın zamanı gelecek. Hepsi bir bilgisayarda bazı temel tasarım becerileri gerektirir. Ancak, bu sizin uzmanlık alanınız değilse veya yönetim, zaman ve ek maliyet tasarrufu gibi güçlükleri dış kaynak kullanmak istemiyorsanız, GoDaddy Studio kullanılabilir.

GoDaddy Studio, sizi yarı profesyonel bir tasarımcıya dönüştürecek tüm araçlara sahiptir. Uygulama kitaplığında bulunan bir arka plan logo şablonu çizebilir veya seçebilir ve kendi marka kimliğinizi oluşturmak için daha fazla düzenleyebilirsiniz.

GoDaddy Studio’daki logo ve poster oluşturma araç seti oldukça güçlüdür. Ayrıca iş belgeleri veya arka planlar ve basit POSM setleri (ürün ambalajı) için ilginç görüntüler oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Oluşturulduktan sonra, hızlı bir şekilde Instagram, Facebook, TikTok, Pinterest’te yayınlayabilir veya çalışma grubundaki diğer kişilerle paylaşmak için çevrimiçi depolama bulutlarına kaydedebilirsiniz.

Birinci sınıf bir resim düzenleyici

Bu özelliği kullanırken tek yapmanız gereken görüntüyü uygulamaya indirmek ve uygulamada bulunan sezgisel işlevlere göre düzenlemek. Resimlerinize parlak bir ışıltı eklemek için her şeyi yapabilirsiniz, örneğin: B. Kontrast, pozlama, arka plan değişikliği, cilt yenileme, perspektif düzeltme, kırpma, kolajlar … GoDaddy Studio ayrıca, görüntüye herhangi bir stili uygulayabileceğiniz kapsamlı bir filtre setine sahiptir.

GoDaddy Studio’nun özel meme özelliği, çeşitli eğlenceli meme’ler ve kolajlar oluşturmanıza da olanak tanır. Resimlere metin ekleyin, birden fazla resmi birleştirin, süper komik memler oluşturun ve ardından bunları sosyal ağlarda hızla paylaşın. Bu aynı zamanda topluluktan beğeni ve ilgi elde etmenin özellikle etkili bir yoludur.

Güzel ve canlı videoları düzenleyin

GoDaddy Studio, durağan görüntüleri düzenlemenize ve iş için bir dizi temel öğe tasarlamanıza yardımcı olmanın yanı sıra, kısa video düzenlemelerini çözmenize de yardımcı olur. Sadece videoyu uygulamaya yükleyin, GoDaddy Studio’da bulunan filtreleri açın ve parlaklık, doygunluk ve kontrastı ayarlama, katmanlama, videoları kolayca kırpma, metin ekleme, videolara animasyon ekleme gibi ayrıntılı alt işlevlere gidin … ne yapın benzersiz bir videoya sahip olmak ve onu sosyal ağlarda paylaşmak istiyorsunuz.

GoDaddy Studio kitaplığındaki devasa sayılar

GoDaddy Studio, yüksek sesle söylerseniz sizi şaşırtabilecek çok sayıda ayrıntıya sahip çok yönlü tasarım uygulamalarından biridir. Logoda kolayca kullanabileceğiniz 77.000’den fazla grafik detay bulunmaktadır. Posterler oluşturun ve altı yüze kadar yazı tipi desteklenen POSM öğeleri tasarlayın; mevcut kanvas tasarımları günlük olarak güncellenmektedir. Sadece seçin ve lezzetli bir tasarım oluşturmak için düzenleyin. Manzara sayfaları, yağlı boya tablolar, çizgi filmler, romantik arka planlar, renk şemaları, dokular gibi birçok türde arka plan mevcuttur.

GoDaddy Studio’nun MOD APK sürümü

MOD işlevi

Premium kilidi açıldı

Android için GoDaddy Studio MOD APK’sını indirin

GoDaddy Studio hem iş hem de kişisel yaşam için kullanışlıdır. Her şeyin mevcut olması size çok zaman kazandıracak ve hayatınızı daha güzel, ilginç ve renkli hale getirecektir. Güzelliği kim sevmez, değil mi?

Nasıl tasarlayacağınızı bilmeden de temel şeyleri kolayca tasarlayabilirsiniz. Bir logo, poster veya ortopedi istiyorsanız, hepsini alabilirsiniz. GoDaddy Studio’nun büyülü gücüyle hiçbir şey karşılaştırılamaz.