Farm Paradise MOD APK Indir (Sınırsız para)

Soyadı Çiftlik cenneti
paket com.foranj.farmparadise
Yayımcı Foranj – günlük çiftlik oyunları ve cennet gibi kasaba otelleri
uygulamak 2.26 (bina 226011)
boy 56 milyon
Gereklilikler Android
MOD işlevleri sınırsız para
Tarihinde güncellendi

Farm Paradise MOD APK bir çiftçilik oyunudur ancak bu sefer dış dünyadan uzak bir adadasınız, renkli tropik alanın tadını çıkarıyor ve her şeyi kendiniz yapıyorsunuz.

Çiftlik Cennetine Giriş

Çiftlik Cenneti aynı zamanda tarım ürünlerinin yetiştirilmesi, dikilmesi, hasat edilmesi, yetiştirilmesi ve takas edilmesi faaliyetleriyle de ilgilidir. Her şey rüya gibi bir tropik adada gerçekleşecek.

arka fon

Farm Paradise, bir kişinin cennet adasına yaptığı yolculukla ilgilidir. İlk görüşten sonra buranın huzurlu ve taze güzelliği ile tamamen büyülendiniz ve kendi mülkünüzü inşa etmeye karar verdiniz. Nihai güzel sonuç, bitkiler, meyveler ve hayvanlarla dolu güzel bir çiftlik olacaktır. Bu ıssız adada önceki yoğun hayatı unutacak ve gerçek bir çiftçi gibi yaşayacaksınız.

Farm Paradise’ı oynadığınızda, gıda mahsullerinden meyve ağaçlarına ve çiçeklere kadar çeşitli mahsulleri kullanarak birçok çiftçilik becerisini deneyimleyeceksiniz. Her çeşidin tamamen benzersiz bir tohum ekme, ağaç dikme, bir gübreleme programı, sulama ve hasat yöntemleri vardır. Oyundaki yönergeleri takip ederek her aşamadan geçeceksiniz ve ardından birinci, ikinci ve üçüncü parti tarım ürünlerini başarıyla hasat edeceksiniz… Ham tarım ürünlerini hasat ettikten sonra kek, hamur, şekerleme gibi tarifler için kullanın. , kurabiyeler … Nihai ürün bölgedeki güzel komşulara veya komşu bir şehre satılır.

Farm Paradise’ı sadece yetişkinler oynamıyor

Çocuklar oyunun ilerlemesini kaydedebildikleri, akıcı okuyabildikleri ve akıllı telefonları kullanabildikleri sürece Farm Paradise oynayabilirler. Ancak yetişkinlerden bile daha hevesliler çünkü sayısız farklı çiftçilik faaliyeti ile çocuklar nesnelerden insanlara çok fazla etkileşim kurabilirler. Bu, beyni çok nazik ve huzurlu bir şekilde çalışmaya ve heyecanlı enerji üretmeye teşvik etmelerini sağlar.

Üreme ile ilgili heyecan verici şey nedir?

Adada ekin yetiştirmenin veya yerleri ziyaret etmenin yanı sıra, bahçenizde birçok evcil hayvanı olan yetenekli bir çiftlik sahibi olacaksınız. Ahırlar inşa edin, çiftlik hayvanlarının cinslerini seçin, her gün onlarla ilgilenin. Hatta dünyanın dört bir yanından sevimli hayvanları toplayabilir, tek bir yerde toplayabilir ve turistler için minyatür bir hayvanat bahçesi kampüsü oluşturabilirsiniz. Her memnun müşteri ile para ve hediyeler alırsınız. Yeni tarımsal çeşitlere yatırım yapmaya devam etmek ve yeni hayvanlar bulmak için sermaye eklemek için bunu kullanın.

Evcil hayvanlara bakabilir, onları besleyebilir, büyütebilir ve çiftçiliğe yardımcı olmaları için eğitebilirsiniz. Ayrıca kendi evlerinizi ve işlevsel fabrikalarınızı inşa edecek ve geliştirecek ve adada yeni yerler keşfedeceksiniz. Daha sonra, diğer ilginç ada simgeleriyle yeni oyun modlarının kilidini açma fırsatınız olabilir.

Oyuncular için bir başka çekici görev

Bir süre oynayın ve Dr. Ünlü bir arkeolog olan Johnson’ı görün. Bazı olaylar sizi adanın bilinmeyen köşelerini birlikte keşfetmek ve ziyaret etmek için doktorun arkadaşı olmaya teşvik ediyor. Değerli eserler bulabilir ve harika bonuslar toplayabilirsiniz.

Bu renkli tropik ada dünyasında, oyuncular burada çiftçilik yaparken pasif durumlardan kaçınmak için uçakları, trenleri ve arabaları uçurmaya da hazırlar. Asistan olmadığı için, komşu şehre satılık malları taşımak için arabanızı veya kamyonetinizi aktif olarak kullanmanız gerekir.

Grafikler ve ses

Farm Paradise’daki ada çok güzel, ferah ve renkli olduğu için bir mücevher olmayı hak ediyor. Oyunun yaydığı enerji size günün tüm streslerini unutturacak ve çocukluk hayallerinizi yeniden yaşatacak.

Oyun ayrıca dönüş açısını esnek bir şekilde değiştirir. Bazen geniş bir alanı tam olarak görmek çok uzaktır, bazen her koyunu ve her olgun arpa tarlasını net bir şekilde görmek için yakınlaştırırsınız. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma modları arasında geçiş yapmak ilk başta biraz kafa karıştırıcı olabilir. Ama alışınca çok faydası oluyor.

Oyun müziği tropik hislerle yumuşak, pürüzsüz. Bir görevi her tamamladığınızda doğru zamanda net bir şekilde para toplamanın etkisi, oyun oynarken de çok fazla gerginlik yaratır.

Farm Paradise’ın MOD APK versiyonu

MOD işlevi

  • sınırsız para
  • Sınırsız elmas

Not

Harcadıkça artırın.

Android için Farm Paradise MOD APK’sını indirin

Hayat çok karmaşık olduğunda, huzurlu bir yer bulun. Büyük şehir artık vaat edilen topraklar olmadığında, insanlar tarafından unutulan yerler, kalınacak güvenli yerler gibi görünüyor. Farm Paradise, sizi gürültülü dünyadan uzak, uzak bir adaya götürür. Zihninizi rahatlatmak için oynamadan neyi bekliyorsunuz?