Doofus Drop MOD APK Indir (Unlimited Stars)

Soyadı Doofus damlaları
paket com.curiousmedia.doofusdrop
editör Meraklı laboratuvarlar
kategori
boyut 98 milyon
gereklidir Android 4.4
MOD işlevleri Sınırsız yıldız

Doofus Drop MOD APK hakkında konuşmak için “garip” kelimesini kullanmalıyım. Oyun, tek yapmanız gereken koşmak, zıplamak, düşmek ve birkaç garip şey yapmak olan siyah beyaz bir karmaşa.

Doofus Drop’a Giriş

Şimdiye kadarki en garip oyun!

Oyunda herhangi bir şeyden bahsetmeden önce postere bir göz atmanızı istiyorum. İnsanların “tuhaf” oyunlar hakkında sıklıkla söylediklerinin ötesine geçiyor. Yapımcının gururla söylediği gibi, “Doofus Drop, tuhaf insanlar tarafından tuhaf insanlar için yapılmış bağımlılık yapan bir oyundur”. Ve dürüst olmak gerekirse, hiç bu kadar sinir bozucu “sürpriz” hissi veren bir oyun oynamadım.

Oyun çılgınlıktan başka bir şey değil

Bu oyunda her şeyin yolunda gitmesini beklemeyin. Belki sadece birkaç çam ağacı ve gökyüzü normaldir, ana karakterin geri kalanı, inişli çıkışlı tepelere ve dağlara giden yol kenarındaki engeller… çılgından çok çılgına kadar her şey.

İlk başta, kısacık bir düşünceye kapıldım, “Bu garip oyunu kimse oynar mı?” Ama bunun hakkında bir süre düşünürseniz, cevap, “Eh, muhtemelen çok fazla. Kısmen meraktan ve canavar grafiklerinden, kısmen de normal insanlar hayatın prensipleri gereği çok yorgun yaşamak zorunda kaldıklarından, ruh halini hafifletmek için “garip” şeyler aramaya meyillidirler. Örneğin bu yazıyı yazan ben.

Doofus Drop MOD APKMODY 1440x810 tarafından

Bu, posteri yalnızca ilk kez görmenize rağmen, oyunun insanları etkilemek için ne kadar garip olduğunu hayal edebilmeniz için hızlı bir giriş niteliğindedir.

Tarih? hiç hikaye yok

Doofus Drop oynadığınızda Doofus’u kontrol ediyorsunuz, o bir uzaylı ama hala hangi türe ait olduğunu bilmiyorum. Her iki tekerleği sefil bir şekilde bükülmüş gülünç bir bisiklet sürdü.

Bu oyundaki göreviniz basitçe bırakmaktır. Başlangıçta ücretsiz bir bisiklet, ancak birkaç tur atmaya başlar başlamaz hızla yuvarlanır ve bir şeye takılırsınız, bazen bir çöp kutusu, bazen bir taş.

Android 1440x810 için Doofus Drop

Kısacası, uzaylı Doofus’u bisikletiyle tehlikeli dağ yamaçlarından geçirin ve tepedeki çöplükler, dev çatallar, solucan delikleri, yerçekiminin değişmez ilkelerini bile aşan benzersiz canavar kafatasları ve en uzun ve en acı verici “düşen yol” gibi engellerin üstesinden gelin. “.

Doofus Drop’ta mantık yok

Bu oyunu oynarsan zaten düşersin. Tüm olası rastgele vaka pozisyonları görünecek ve ardından karakteriniz “para almaya” başlayacaktır. Ne kadar çok viraj ve viraj düşerseniz, daha fazla yıldıza sahip olma şansınız o kadar artar. Ya da yokuşlardan aşağı atlamak için birkaç atlamalı atış da size bir sürü yıldız kazandıracaktır. Bazen düşerken, “Atıştırmalıklarınız bitti, bir kutu konserve yemeye çalışın, ödüllendirileceksiniz” gibi bir açılır mesaj panosu görünecektir. Ama bir kez düşüp yuvarlandığınızda her şey kontrolden çıkar. Sadece oyunun size sunduklarını kabul edebilirsiniz ve artık hiçbir şeyi kontrol edemezsiniz. Bu yüzden Doofus Drop’un gelmiş geçmiş en tuhaf oyun olduğunu söyledim.

Ne kadar çok oynarsan, her zamankinden daha gülünç. Bisikletinizi yükseltin, daha ileri ve daha yükseğe zıplamayı öğrenin, daha fazla tur atın, başlangıç ​​becerileriyle birleştirin ve düşerken mümkün olduğunca yuvarlanmak için “osuruk” yapın. Evet, yanlış okumadın, osuruk. Mantık şu ki, bir kez osurmayı çözdüğünüzde, a **, lmao’nuzun arkasında doğal bir roket gibi yuvarlanmaya devam edebilirsiniz.

Doofus Drop ekran görüntüsü 1440x810

Yani devam edin, bir engelle ya da çok derin bir vadiyle karşılaşıp orada sıkışıp kalırsınız, o zaman oyun biter ve baştan başlamanız gerekir. Bazen bu basit bir engel değil, cennette olan bir çataldır ve düşerek kıçını o keskin çatala sokarsın. Sizce bu tür bir son durumu sizi hem sinirlendiriyor hem de güldürüyor mu?

Oyun, para, yıldızlar, bombalar, bisikletler, kafatasları, çakmaktaşı ve konserve et dahil olmak üzere birden fazla şans oyunuyla kesintiye uğrar. Bu da çok işe yarıyor mesela çok derin bir deliğe takılıp kalmak, aniden sihirli bir dönüş yapmak, bombayı vurmak, bomba kafaya düşüyor, patlıyor ve oyuna geri dönüyorsunuz.

Doofus Drop’un MOD APK sürümü

MOD işlevi

Sınırsız yıldız

Android için Doofus Drop MOD APK İndir

Tekrar söylemeliyim ki, Doofus Drop tuhaf insanlar tarafından tuhaf insanlar için yapılmış bağımlılık yapan bir oyundur. Bence hayatının bir noktasında “Deliyim” diye bağırmak istersen, Doofus Drop’u açmayı ve hemen oynamaya başlamayı unutma. Çünkü bu dünyada bir yerlerde senden daha çılgın insanlar olduğunu hatırlayacaksın. O zaman yaşa ve birkaç dakika öncesine göre daha mutlu ol.