Cell Expansion Wars MOD APK Indir (Sınırsız para)

Soyadı Hücre genişleme savaşları
paket com.mobirix.MultiplyWar
editör mobirix
kategori
boyut 25 milyon
gereklidir Android 4.1
MOD işlevleri sınırsız para

Cell Expansion Wars MOD APK (Sınırsız Para) oyununda hücrelerin savaşına katılın. Biyoloji, özellikle hücrelerle ilgileniyorsanız, bu kaçırılmaması gereken bir oyundur.

Hücre Genişleme Savaşlarına Giriş

mobirix, Android telefon kullanıcıları için ünlü bir oyun geliştiricisidir. Zaten milyonlarca insan tarafından sevilen ürünlere sahipler ve bu ivme sayesinde Cell Expansion Wars adlı yeni bir oyun pazarlamaya devam ediyorlar.

Cell Expansion Wars basit ve taktiksel bir oyundur. Burada küçük bir hücre dünyasında yer alırsınız, ancak rekabet ve vahşetle doludur. Küçük hücrelerin dünyası böyledir, ama yeterince güçlü değilseniz diğer canlıların avı olursunuz.

oyun stili

Cell Expansion Wars’ın ilk öne çıkan özelliği basit oyun ama oldukça rekabetçi. Bir seviye başladığında, mavi hücreleriniz ve rakibin diğer renkli hücreleri de dahil olmak üzere ekranda hücreler görünecektir. Dokunaçlar oluşturmak, düşman hücrelerine bağlanmak ve onları yenmek için ekranı yukarı kaydıracaksınız.

Dokunaç başarılı bir şekilde bağlandığında, ana hücre, yavru hücreleri saldırıya gönderir. Düşmanın sağlığı sürekli tehlikeye giriyor ve bu hücreyi ele geçirecek ve sağlığı sıfıra düştüğünde hücrenize bağlayacaksınız.

Bununla birlikte, hücrelerinizin de bir miktar sağlığı vardır. Diğer hücrelere saldırdıkça, sağlığınız yavaş yavaş 1’e 1 ölçeğinde tükenecektir. Önce sağlığınız tükenirse kaybedersiniz. Ve böylece Hücre Genişleme Savaşları, rakiplerinizi yenmek için akıllı stratejilere ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Sağlık noktaları çok olan bir hücre ile savaşa girmeden önce geniş bir hücre ağı kurmalısınız.

Basit bir ipucu, önce küçük hücreleri toplamanız gerektiğidir. Daha sonra, güç ve sağlık açısından birbirlerini tamamlamaları için hücreleri birbirine bağlayın. Sonuç olarak, herhangi bir “hücre savaşını” kolayca kazanacaksınız.

İhtiyacınız olabilecek bazı ipuçları

Oynanış bölümünde, daha az sağlığa sahip hücrelerle onları ağınıza entegre etmek için savaşmanıza dair bir ipucu verdim.

Başka bir ipucu: Kaybettiğinizi düşünüyorsanız, sağlığınızı beklemek ve bir sonraki saldırıya daha iyi hazırlanmak için dokunaçları kesebilirsiniz. Sistem ayrıca, rakibinize daha fazla zarar vermek için hücre kavşağının yakınındaki dokunaçları kesmenizi önerir. Keserseniz, hücrelerin daha hızlı iyileşmelerine yardımcı olmak için bazı ekstra sağlık noktaları vardır.

Genel olarak, Hücre Genişleme Savaşlarındaki her meydan okuma şiddetli bir savaştır. Düşmanlar ayrıca daha küçük hücreleri ele geçirirken size saldırmak için dokunaçlar gönderir. Hedeflerine ulaşmadıklarından emin olun. Karşı saldırıya bir dokunaç gönderdiğinizde bunu engellemelisiniz. İki hücre aynı saldırı hızına sahipse, tüm hasar engellenir ve savaş dengede gerçekleşir. İlk hasta olan taraf kaybeder.

Destek makalesi

Büyüme ilaçları ve dönüşüm ilaçları gibi kritik bir durumdan çıkmanıza yardımcı olacak birkaç hızlı güçlendirici vardır.

Büyüme hapına gelince, ya ağdaki bir hücrenin 10 sağlık puanı kazanmasına yardımcı olur ya da rakibin 10 sağlık puanı kaybetmesine neden olur. Duruma bağlı olarak, onu nasıl doğru kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Dönüşüm ilaçlarına gelince, her hücreyi kendi hücrene çevir. Bu tür bir eşya, savaşın gidişatını tersine çevirmeye yardımcı olacağı için gerçekten kullanışlıdır.

Ancak, bu öğeler yalnızca parayı satın almak veya reklam görüntülemek için kullanırsanız elde edilebilir. Bir sonraki turda ne tür bir hücreyle karşılaşacağınızı bilmediğiniz için kesinlikle gerekli olduğunda kullanın.

Hücre Genişletme Savaşlarının MOD APK sürümü

MOD işlevi

Sınırsız Para: Yüzlerce seviye ile, zorluk seviyesi artmaya devam ederek, hedefinizi tüm hücrelerinizi istila etmek ve birbirine bağlamak için yapar. Destek ürünleri satın alabilmeniz için size finansman konusunda yardımcı olduk.

Android için Hücre Genişletme Savaşları MOD APK İndir

Cell Expansion Wars basit bir oyundur, ancak mikroskobik dünyada hücre düzeyinde ustalaşmak için uzun ve zor bir yolculuktur. En zorlu rakipleri yenmek için uygun bir strateji geliştirmeniz, sürekli gelişmeniz ve destekleri dağıtmanız gerekir. MOD APK versiyonumuzdaki finansal yardımın yanı sıra kısa sürede bunu başaracaksınız. MOD sürümünü şimdi yükleyin ve hücre savaşınızı başlatın!