Camera360 MOD APK Indir (Kilidi Açıldı VIP/Filters)

Soyadı kamera360
paket vStudio.Android.Camera360
editör PinGuo
kategori
boyut 99 milyon
gereklidir Android 5.0
MOD işlevleri Kilidi Açılmış VIP’ler / Filtreler

Tüm benzersiz filtreleri tamamen ücretsiz kullanmak için Camera360 MOD APK (Kilitsiz VIP / Tüm Filtreler) indirin.

Camera360’a Giriş

Camera360, hem iOS hem de Android platformlarında yayınlanan fotoğraf yönetimi ve düzenleme yazılımıdır. Uygulama uzun zaman önce yayınlanmış olmasına rağmen, uygulama hala herkes için vazgeçilmez bir fotoğraf düzenleme aracı konumunu koruyor.

Günümüzün fotoğraf düzenleme uygulamaları çağında, Camera360 her zaman trendin ön saflarında yer alırken, birçok ilginç özelliği ve filtreyi aynı anda piyasaya sunuyor. Bu, Camera360’ın giderek daha çekici olmasına ve kullanıcı deneyimini mümkün olan en iyi şekilde geliştirmesine yardımcı olur. Fotoğraf çekmek ve hayatınızdaki unutulmaz anları kaydetmek çok kolay.

Elbette Camera360 ismi akıllı telefon kullanıcıları, özellikle fotoğraf çekmeyi sevenler artık uzaylı değil. Herkese çok yakın olmasına rağmen, Camera360’ın tüm işlevlerini tam olarak anladığınızdan ve bildiğinizden emin değilsiniz. Bu harika uygulama hakkında daha fazla bilgi edinmek için makalemi takip edin!

Camera360 ile ilgili olarak, fotoğraf düzenleme özelliğinden bahsetmeden edemiyoruz. Bu uygulama, fotoğraflarınızı daha da etkileyici hale getirmek için size bir dizi faydalı araç sunar.

Özellikle portre fotoğrafları, ayrı bir düzenleme araçları setine sahiptir. Tonu özgürce ayarlayabilir / otomatik olarak düzeltebilir, aydınlatabilir, gölgeleri gizleyebilir veya akıllı AI otomatik düzeltme ile daha hızlı gidebilirsiniz. Kapsamlı bir makyaj gerekmez, tek yapmanız gereken poz vermek ve fotoğraf çekmek, gerisini Camera360 halleder.

Camera360’ın en ilginç sayıda fotoğraf filtresi ve efektine sahip fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olduğu görülebilir. Magic Sky, Nostalgia, Retro, HDR, Vintage Filters, Lomo, gibi 200’den fazla özel olarak geliştirilmiş filtre… Sayısız göz alıcı efekt ve her özel gruba ayrılmış yüzlerce güzel animasyonlu çıkartma, sen seç. Hepsi modern trendleri yakalar ve birçok genç tarafından sevilir.

Canlı düzenleme

Manzara fotoğrafları, gerçek zamanlı fotoğraf düzenleme efektleri sayesinde daha sezgisel hale gelir. Filtreleri ve Photoshop efektlerini kolayca uygulayın, yalnızca sola / sağa kaydırarak filtreler arasında hızla geçiş yapın. Efekti, fotoğraf çekmeden önce veya çekmeyi bitirdikten sonra uygulayabilirsiniz. Görüntünün en boy oranını ve boyutunu amaca uyacak şekilde ayarlamak da kolaydır. Camera360, istediğiniz konuyu vurgulamanız veya belirli bir konuya veya alana odaklanmanız için arka plan bulanıklaştırma araçları sağlar.

Ancak Camera360 daha çok filtrelere ve genellikle yalnızca Facebook veya Instagram gibi sosyal ağlarda fotoğraf oluşturmak için uygun olan otomatik AI’ya güvenir.

Profesyonel bir fotoğrafçı olarak, fotoğraf çekmek istiyorsanız, onu görme şansınız