Big Farm: Mobile Harvest MOD APK Indir (Sınırsız para/Seeds)

Soyadı Büyük Çiftlik: Mobil hasat
paket com.goodgamestudios.bigfarmmobileharvest
editör Goodgame stüdyoları
kategori
boyut 59 milyon
gereklidir Android 5.0
MOD işlevleri Sınırsız para / tohum

Big Farm: Mobile Harvest APK oyununu indirin ve kendinizi uçsuz bucaksız ve huzurlu manzaraya bırakın.

Big Farm Hakkında: Mobil Hasat

Çiftlik oyunları her zaman huzurlu ve son derece çekici bir şey getirir. Orada oyuncular ekim, sulama, hasat etme, tavuk besleme gibi günlük çiftlik işlerini yapan gerçek çiftçiler haline gelirler. Hay Day, Farmery, Sky Garden gibi önde gelen isimlerin de dahil olduğu dünyada pek çok çiftlik oyunu var… Az önce bahsettiğim oyunlar 3D bir platformda geliştirildi, bugün yeni bir şey için 2D Imagine ile bir oyun daha yapacağım. Çoğu iOS veya Android telefonda oynatılabilmesi için çok hafif grafikler.

İşte Big Farm: Mobile Harvest, Goodgame Studios’un ilk ürünlerinden biri – Dünya çapında 300 milyondan fazla kullanıcısı olan bir geliştirici. Oyun, George Amca’yı bir tarım tutkusuyla işletmeniz ve onu bölgedeki en verimli çiftlik yapmanız gereken eski bir çiftliğin hikayesini anlatıyor.

Gerçek bir çiftçi ol

Büyük Çiftlik Mobil Hasat 5

Büyük çiftlik: Mobil hasat – mahsul yetiştirmek, hasat etmek ve çiftlikteki tüm hayvanlara bakmak sizin işiniz. Tarım ürünleri hasat edildiğinde bunları satabilir veya ürün haline getirip pazarda satabilirsiniz. Gelirleri kendi üretim tesislerinizi eklemek, yeşil alanları genişletmek, daha fazla hayvan barınağı inşa etmek ve çiftliğinizi dekore etmek için kullanın.

Büyük Çiftlik Mobil Hasat 2

Diğer çiftçilik oyunlarında olduğu gibi, bitkiler saatlik olarak büyür, bu nedenle bitkilerin olgunlaşmasını beklemeniz veya daha hızlı büyümek için (mağazadan satın alınabilir) gübre kullanmanız gerekir. Ekinleri dikmek ve hasat etmek son derece kolaydır, sadece çıplak toprağa dokunun ve içindeki tohumları ekin. Oyun, her biri farklı hasat zamanlarına, para miktarlarına ve alacağınız EXP’ye sahip çeşitli bitkilere sahiptir.

Büyük Çiftlik Mobil Hasat

Daha da çekici hale getirmek için Big Farm: Mobile Harvest, tamamlayabileceğiniz ve çekici ödüller alabileceğiniz bir görev sistemine sahiptir. Ortak görevler belirli bitkileri dikmek, gübrelemek, hayvanları beslemek…

Arkadaşlara tarım ürünleri satmak

Büyük Çiftlik Mobil Hasat 4

Her gün sanal karakterler, tarım ürünleri ve el sanatları satın almak için çiftliğinizi ziyaret eder veya çok düşük fiyatlarla faydalı ürünler satarlar. Kendi ürünlerinizi satan küçük bir dükkânınız olacak, fiyatı doğru belirleyebilecek ve komşuları mallarınızı almaya davet edebileceksiniz.

Büyük Çiftlik Mobil Hasat 3

grafik

Big Farm: Mobile Harvest, basit ve renkli 2D grafikler geliştirerek diğer çiftçilik oyunlarından farklıdır. Ülkede barışçıl büyük bir çiftlikte oyun şovu. Özellikler düzgün, nispeten basit ve kullanımı kolaydır.

Ana Özellikler

  • Güzel eserler ve dekorasyonlarla kendi hayalinizdeki çiftliği inşa edin
  • Kendinizi yetiştirmek ve en sevdiğiniz bitkileri hasat etmek
  • Dünyadaki diğer oyuncularla komşu olun
  • Güzel hayvanlara iyi bakın: tavuk, inek, domuz …
  • Facebook ve Google ile bağlantı kurun
  • Basit grafikler, derin ses

Big Farm’ın MOD APK versiyonu: Mobil Hasat

MOD işlevleri

  • sınırsız para
  • Sınırsız tohum

Not: MOD sürümü güncel değil ve artık çalışmıyor. Lütfen APK’yı oynayın ve güncellemeyi bekleyin. Veya gibi diğer oyunları deneyin