Battery HD Pro APK Indir (Google Play)

Soyadı Pil HD Pro
paket ch.smalltech.battery.pro
Yayımcı Smallte.ch
boy 13 milyon
Gereklilikler Android
MOD işlevleri numara

Pil testleri ve izleme, teknoloji cihazlarının, özellikle akıllı telefonların ömrünün korunmasına yardımcı olur. Teknolojiyi kullanan kişiler bu hileyi iyi bilir ancak bazı kullanıcılar bunu bilmeyebilir. Genel ilkeleri nasıl takip edeceklerini bilseler bile, nasıl yapacaklarını bilemeyebilirler. Bu nedenle, Battery HD Pro APK gibi sağlığı ve pil ömrünü kontrol etmek, izlemek için özel bir uygulama bulmak akıllıca bir seçimdir.

Battery HD Pro’ya Giriş

Android telefonlar için pil yönetimi!

Battery HD Pro, cep telefonları için bir pil test uygulamasıdır. Bu uygulama, kullandığınız telefonun piliyle ilgili tüm çok ayrıntılı parametreleri gösterir, örneğin Etkili.

Bu sadece pil yüzdesini gösteren uygulama, peki bu uygulama hakkında bu kadar özel olan ne?

Sadece kalan pil ömrünü görüntülerseniz, telefonun kalan pil ömrünü cihazın mevcut ekranında görmenin daha iyi olduğu doğrudur. Ancak bu uygulama sadece pili göstermekle ilgili değil.

İlk olarak, Battery HD Pro yalnızca cihazda kalan pil ömrünün yüzdesini göstermekle kalmaz, aynı zamanda pili en çok “kullanan” uygulamaları da gösterir. Örneğin, cihazı müzik dinlemek, film izlemek, video oyunları oynamak, e-postaları kontrol etmek, çevrimiçi çalışmak ve sohbet etmek için kullanırsanız, hangi uygulamanın cihazın pilini en hızlı tüketeceğini bileceksiniz. Ve kendinizi pil gücünden tasarruf etmeniz gereken bir durumda bulursanız, bu bilgi, tam olarak hangilerini kapatacağınıza ve hangilerini bırakacağınıza karar vermenize, eve gidene ve şarj cihazınızı Bul’a kadar pili açık tutmanıza yardımcı olacaktır.

Battery HD Pro ayrıca gün içinde kullanılan görevlere karşılık gelen bir kullanım tablosu da görüntüler. Bu grafik istatistikseldir ve kullanım zamanına göre telefondaki etkinliklerin pil tüketimini görselleştirmenize yardımcı olur. Yukarıdaki pil kullanım bilgileri, optimum uygulama korumasını kapatmanıza yardımcı oluyorsa, kullanım tablosu günün herhangi bir saatinde ne kadar pil kullanıldığı konusunda size daha iyi bir fikir verecektir. Çok fazla pil gücü kullandığınız zamanlar vardır, ör. Örneğin, işteki öğle yemeği molası sırasında: İnternette gezinmek, müzik dinlemek veya arkadaşlarla mesajlaşmak. Oradan, daha mantıklı olmak için telefonunuzdaki çalışma programınızı ve aktivitelerinizi yansıtabilirsiniz.

Ne kadar pil kaldığına dair bildirim

Belirli bir görev için ne kadar pil ömrünüz kaldığını bilmeniz gereken birçok durum vardır. Battery HD Pro bu o kadar da kolay olmayan hesaplamada size yardımcı olacaktır. Uygulamanın bildirimlerine bakmanız bile size müzik dinlemek, video izlemek, telefon görüşmesi yapmak, internette gezinmek, oyun oynamak, kitap okumak, GPS navigasyonu … için aynı anda aşırı yüklenmiş birden fazla Görev için ne kadar zamanınız kaldığını söyleyecektir. . Gereksiz tüm uygulamaları devre dışı bırakın ve pil ömründen çok daha uzun süre tasarruf etmek ve görevinize daha fazla odaklanmanızı sağlamak için yapılacak doğru şeyleri bırakın.

Sesli bildirim işlevi

Battery HD Pro’nun benzersiz bir özelliği daha var: Bu uygulama, şarj cihazı takılıyken veya prizden çıkarıldığında sesli bildirimler gönderebilir. Tam bir gün boyunca prize takılı olduğunuz ve pili göremeyecek hale gelene kadar pili şarj ettiğiniz bir durumdayken, bekleyen birçok iş ile hızla kaçmak zorunda kaldığınızda. Ne daha sinir bozucu. Artık Battery HD Pro elinizde olduğunda, pilin şarjlı olup olmadığı size bildirilecek ve pili çıkarsanız bile size sesli bir bildirim sunulacak.

Bununla birlikte, köşedeki küçük küçük simgeyi kontrol etmek için ekrana bakmadan, hala pili şarj edip etmediğinizden emin oluyorsunuz. Ofis işleri ile meşgul olan veya sık sık önce unutup sonra unutanlar, pil seviyesini sık sık kontrol etmeyenler için (burada benim gibi), bu özellik çok kullanışlıdır.

Kullanıcı arayüzü harika ve telefona yeni renkler getiriyor

Battery HD Pro’nun gelişmiş kullanıcı arayüzü de övgüye değer. Siyah arka plan, beyaz metin, önemli bilgi bölümleri farklı renklerde renklendirilmiştir. Örneğin, pil yüzdesinin büyük bir pilin resmi ile gösterilmesi, bir kısmı hala renkli, tüketilen kısım azaltılmış gibi şeffaf ve çok canlı görünüyor. Ayrıca, birçok farklı renk teması arasından özgürce seçim yapabilirsiniz. Yeniden ayarlama, telefonda göründüğünde büyük ekranların genel tonunu ve uygulamanın yazı tipini değiştirir. Ayrıca akıllı telefonunuza yeni bir esinti eklemenize yardımcı olur.

Android için Battery HD Pro APK’sını ücretsiz indirin

Özetle, Battery HD Pro telefonunuzun piliyle ilgili her konuda size yardımcı olacaktır: pili kontrol edin, pilin sağlığını ve ömrünü izleyin, hızlı pil boşalması, şarj olmama gibi olağan dışı sorunları anında düzeltin … Akıllı Telefonların sağlığı. Bence bu uygulama çok gerekli, indirmeyi denemelisiniz.