Auto Defense MOD APK Indir (Sınırsız Elmas)

Soyadı Otomatik savunma
paket com.gameloft.oto savunma
Yayımcı Gameloft
boy 139 milyon
Gereklilikler Android
MOD işlevleri Sınırsız elmas

Auto Defense MOD APK, tanınmış yayıncı Gameloft SE’den bir strateji oyunudur. Bu oyunda, devasa ve inanılmaz ateş gücüne sahip yeni bir kule oluşturmak için birçok kuleyi bir araya getirerek savunabilirsiniz.

Otomatik Savunmaya Giriş

İlk kez bir yüksek hızlı kule savunma oyununda görülen heyecan verici kombinasyonlar oluşturmak için kuleleri birleştirin

Otomatik Savunma’daki yenilikler neler?

Kule savunma oyuncuları “bir şeye tutun ve bizim tarafımıza ulaşmadan düşmanı vur” açısından neredeyse aynı. Ve elbette, bir kötü adam gibi, düşman şehre girdiğinde oyun biter.

Ancak oyuncuları bu tür oyunlara aşık eden şey, her oyunun kendine has özellikleri olmasıdır. Kulenin şeklinden, savunma için kullanılan araçlar, makineler, insanlar ve silahlardan savunma stratejisine kadar hepsinin keşfedilecek ve kullanılacak özellikleri var. Bu türdeki oyun ve stratejinin özelliklerinden bahsetmişken, mevcut hiçbir ürün Gameloft SE’nin bir kule savunma oyunu ürünü olan Auto Defense’i yenemez.

oyun stili

Otomatik Savunma size yeni bir “Kule Savunması” konsepti sunuyor. Sana anlatmama izin ver. Kulenizi korumak için birçok beceriye sahip olabilirsiniz: yeni kule türleri oluşturmak için kuleleri birleştirin; Arkadaki kaleyi korumak için katman kuleleri. Daha fazla yıkıcı güç için kuleleri ve silahlarını da yükseltebilirsiniz.

Diğer kule savunma oyunlarında olduğu gibi aynı prensibi takip eden Otomatik Savunma’daki taretler her zaman farklı savaş efektleri ve silahlar getirir: zehir atma, bombalar, mini çoklu tüfekler, uzun menzilli tüfekler, makineli tüfekler, donan düşmanlar, nefes alan ateş … sadece birkaç temel. Her kule için daha gelişmiş silahlar almak için her zaman yükseltme yapabilirsiniz. İlginç olan kısım, yukarıdaki sihirli birleştirme yeteneğidir. Kuleleri birleştirdiğinizde işler daha da heyecanlı hale geliyor.

Otomatik Savunma’daki sahneler de çok çeşitlidir. Taze yeşil bir arazide, sonra vahşi çölde, sonra donmuş bir arazide yürüyecek veya daha sonra doğrudan uzak bir gezegene uçacaksınız. Her yinelemede farklı bakış açıları, farklı kaleler ve kuleler ile (çünkü her seviye kötü olduğu için) durumu çok fazla değiştirmese de, daha önce gördüklerinizi asla görmeyeceksiniz ve asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Döndükten sonra rastgele Şifa, Seviye Atlama, Rastgele Yıldız ve Altın elde etmenize yardımcı olacak turların arasına serpiştirilmiş birkaç servet çarkı vardır.

Kuleleri bir araya getirme yeteneği çok havalı

Sadece düellolar veya savaş rolleri ‘kombo’ kavramına sahip değildir. Otomatik Savunma, bir kule savunma oyununda kombo tanımını ilk kez görüyorsun. Ortalama kalitede birkaç küçük taret varsa, bunları daha büyük, daha dikkat çekici ve en önemlisi gücü eskilerinden çok daha güçlü olan yeni bir kulede bir araya getirebilirsiniz. Biliyorsunuz oyunda bir çok taret çeşidi var. Aynı tipteki kuleleri yenisiyle birleştirmek, kule çeşitlerinin sayısını önemli ölçüde artırabilir. Bu kombinasyonlar gözlerinizi genişletecek ve kule savunmasının daha güçlü olmasına yardımcı olacaktır.

Kuleleri birleştirme yeteneğine ek olarak, envanterinizdeki birçok silahı birleştirebilir, düşmanı daha hızlı yok etmek için yeni silahları yükseltebilir ve kilidini açabilirsiniz. Sabırlı olun, kazanabildiğiniz kadar kazanmaya çalışın ve hiç para harcamadan çok sayıda benzersiz silah alacaksınız.

Grafikler ve ses

Otomatik Savunma, canlı renkler ve çok fazla enerji ile süper çekici 3D grafiklere sahiptir. Dikey ekran tasarımı, her durumda gözlem yapmayı ve proaktif olmayı kolaylaştıran bu kule savunma ekranları için her zaman en uygun seçimdir.

Otomatik Savunma’nın hızlı temposunu gerçekten seviyorum. oynadığımı hatırlıyorum