Auto Battles Online APK Indir 376

Soyadı Çevrimiçi araba savaşları
paket com.william.mobileoyun
Yayımcı 9. seviye oyun stüdyoları
uygulamak 376 (bina 376)
boy 155 milyon
Gereklilikler Android
MOD işlevleri numara
Tarihinde güncellendi

Bir RPG dövüş oyunu oynamak istiyor, ancak oynamak ve liderlik tablosuna tırmanmak için çok fazla zaman harcamak istemiyor musunuz? Peki, Auto Battles Online’ı deneyelim. İstediğiniz her şeye sahiptir.

Çevrimiçi Otomatik Savaşlara Giriş

Boşta ama süper çekici bir oyun

Otomatik Savaşlar Çevrimiçi nasıl başlar?

Oyunda karakterinizi yaratıyorsunuz. Karakterin özelleştirme derecesi oldukça yüksektir. Karakterlerinizi saç modeli, gözler, ağız şekli, yüz tipi, kask, zırh ve silahlara kadar birçok şekilde özelleştirebilirsiniz. Genel olarak, çok çekici bir süreç.

Bir silah seçmek, kahramanınız için sınıfla silah bağlantısı olan bir sınıf seçmek anlamına gelir. Örneğin, büyük bir bıçak için giderseniz, Warrior tarzı tarafından yönlendirileceksiniz. Bir büyü seçtiğinizde, bir sihirbaz olursunuz. Ve bir katana seçersen bir samuray olacaksın.

Android 1440x810 için Çevrimiçi Otomatik Savaşlar

Ancak, karakterin oluşturulduktan sonraki chibi şekli, oyunun onları adlandırdıktan sonra seçebileceği avatarlar listesinden farklı… Birbirleriyle ilgisi yok gibi görünüyor. Bir kişinin Facebook’taki resmi ile gerçek hayattakinin karşılaştırması gibi. Ama önemli olan oynamanın heyecanlı olup olmaması değil mi?

Oyun modları

Oyunun 3 oyun modu vardır: arena, zindan ve fetih.

Zindan modunda yapay zekaya karşı savaşırsınız. Görev, her karanlık zindandaki tüm düşmanları art arda öldürmek için 5 kişilik bir gruba liderlik etmektir. Tek yapmanız gereken düğmeye basmak (veya basmamak) ve karakter otomatik olarak saldıracaktır. Ne kadar çok saldırırsanız, o kadar hızlı seviye atlarsınız. Boş zamanınız yoksa, oyunu kapatın ve otomatik olarak çalışsın, materyalleri bulun ve karakter için seviye atlayın.

Dungeon’da savaşları sert oynamalısın. Çok hızlı bir şekilde seviye atlamanıza yardımcı olacaktır. Maksimum seviyeye ulaşana kadar (veya yeterli olduğunu düşünene kadar) çevrimiçi oynamak için diğer modları deneyin. Hepsi seviye 100 ve üzeri olduğu için diğer oyuncularla hemen savaşmak için aptal olmayın. Onlarla çok erken oynamaya çalışırsanız, kısa sürede düşük seviyenizle öleceksiniz.

Diğer iki mod arena ve fetihtir. Bu iki modu oynayabilmek için zindanda yüksek rütbeli ve seviyeli olmalısınız.

Oyunda güncellenmesi gereken şeyler

Diğer RPG oyunlarında olduğu gibi, Auto Battles Online’da da birçok çekici yükseltme var. Birincisi, kahramanın ve NPC takım arkadaşlarının zırhı, silahları ve büyüleriyle ilgili.

Silahlara gelince, ne kadar çok oynarsanız, birçok özel yeteneğe sahip daha sıra dışı silahların kilidini açma şansınız o kadar artar. Tek elle kullanılan cehennem kılıcı veya kristal uzun kılıç gibi ölümcül silahlar bile var… Bu eşyalar her kişinin savaş yeteneğine göre paylaşılabilir ve seçilebilir.

Zırh ayrıca oyunda çok kullanışlı bir kendini savunma eşyasıdır. Birçok yerde, silahları ne zaman yükselteceğinize ve ne zaman zırhı yükselteceğinize karar vermeniz gerekir. Oyun, farklı işlevlere ve hasar azaltma yeteneklerine sahip birçok farklı zırh türü sunar. Efsanevi orman korucusu kıyafeti, samuray demir zırhı gibi benzersiz zırhlar var.

Otomatik Savaşlar Çevrimiçi MOD APK İndir 1440x810

Sonra karakter için yükseltme var. Yeterli savaş puanınız olduğunda, mümkün olduğunca çabuk seviye atlamak için daha güçlü takım arkadaşlarınızı bile çağırabilirsiniz. Her yoldaşın güçlü ve zayıf yönleri vardır. 5 kişilik gruba birleştirmek ve farklı beceriler ve güçler eklemek, savaşta avantaj elde etmenize yardımcı olacaktır. Örneğin, savaşmak ve hasarı artırmak için ordunun önünde sıraya girmek için yakın dövüş savaşçılarını kullanın ve menzilli saldırılar için okçuları ve büyücüleri geride bırakın ve hasarı en aza indirin.

Hangi insanları veya şeyleri veya hangi ekipman ve silah parçalarını yükseltmek istediğiniz tamamen size kalmış. Mantıklı, akıllı ve zamanında alınan kararlar her zaman şanlı bir zafer getirecektir.

Grafikler ve ses

Auto Battles Online’daki tüm karakter yaratımı chibi tarzındadır. Ne seçerseniz seçin (havalı zırh veya yaralı kaşlar veya çılgın saçlar), tipik chibi stiliyle, karakter yine de güzel, büyük bir kafaya sahip kısa bir erkek / kız olacak. Zindandaki kuru beyaz iskeletler gibi canavarlar bile sizi korkutamaz. Başlangıçta bahsettiğim kapsamlı özelleştirme miktarı ile karakter paletinden asla sıkılmayacaksınız. Ayrıca, her zaman 5’li gruplar halinde oynuyorsunuz, bu yüzden tansiyon bin kat artıyor.

APKMODY 1440x810 tarafından Otomatik Savaşlar Çevrimiçi MOD

Oyunda ışık, ateş ve atış efektleri de oldukça etkileyici. Her saldırıda (özellikle zindan sahnelerinde) savaşın alanın üzerinde aydınlandığını görebilirsiniz. Eşlik eden ses de oldukça çekici ve mantıklı. Kesinlikle sizi tatmin edecektir bence.

Android için Auto Battles Online APK’sını indirin

Auto Battles Online, son derece boş bir RPG dövüş oyunudur. Karaktere ilk talimatı verin, ardından seviyeniz yeterince yüksek olana kadar telefonu kapatın, ardından diğer çevrimiçi oyuncularla savaşa geri dönün veya diğer harika oyun ustalarıyla savaşmaları için onları bir klan oluşturmaya davet edin. Süper hızlı seviye atlayabileceğiniz ve birçok unutulmaz deneyime sahip olabileceğiniz süper sevimli bir oyundur. Deneyin arkadaşlar.