Zombie Army 4: Dead War Indir

Zombie Army 4: Dead War Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Zombie Army 4: Dead War 4 Şubat 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Sniper Elite 4’ün yapımcılarının hazırladığı bu ürkütücü nişancı oyununda Hitler’in orduları geri döndü! 1940’larda, insanlığı ölümsüz Armageddon’dan kurtarmak için savaşırken, 1940’larda Avrupa’da sizi iğrenç esrarengiz düşmanlar, destansı silahlar ve üzücü yeni bir kampanya bekliyor! Direniş Zombie Hitler’i yendi ve onu cehenneme attı – ama ölüler öncekinden daha büyük bir açlıkla yeniden yükseliyor! Zombi Ordusu Üçlemesinin alternatif hikayesine devasa yeni seviyelerde devam edin ve Survivor Tugayına İtalya ve ötesinde liderlik eden uğursuz bir komployu ortaya çıkarın! Ceset dolu kanallarda karanlığın güçleriyle savaşın, bir zombi hayvanat bahçesinde hayatta kalın ve daha önce kimsenin olmadığı karanlık, anlaşılmaz yerlere seyahat edin … ve hikayeyi anlatmak için yaşayın! Sniper Elite serisinde ünlü olan, türü belirleyen balistik isyanını deneyimleyin ve onu lanetlilerin karmakarışık sürülerine karşı kullanın! Seviye atladığında sana uyan Slayer’ı inşa et! Koruyucu bir melek ister misin? Takım arkadaşlarınıza zarar verin! Bu kuleyi o kadar beğendin mi? Neden yanına almıyorsun Ardından yeni kıyafetlerin, ifadelerin ve alay hareketlerinin kilidini açarken tarzınızı yansıtın!

Zombie Army 4: Dead War’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Zombie Army 4 indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Zombie.Army.4.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Zombie Army 4: Dead War klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: “Oyunu Başlat” ı tıkladığınızda oyununuz çökerse, Windows ayarlarınıza gidin ve tarihi 06/12/2020 olarak değiştirin. Şimdi oyunu yeniden başlatın ve çalışacaktır. Bu oyun bazı CPU’larda çöküyor. Yani tarihi 12 Haziran olarak değiştirirseniz, gayet iyi çalışır.

Zombie Army 4: Dead War ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Zombie Army 4: Dead War Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit / Windows 7 64 bit *
 • İşlemci: Intel Core i3-6100 (veya AMD eşdeğeri)
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GT 1030 2 GB (veya AMD eşdeğeri)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 48 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.