Zero Hour Indir (Incl. Multiplayer)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Zero Hour Free Download PC oyunu. Zero Hour, 12 Ağustos 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Gerçek ölçek ve kaynak yönetimi ile Bangladeş’in farklı yerlerinde gerçekleşen takım tabanlı çevrimiçi aksiyon oyununa sahip taktik bir FPS. Diğer çeşitli taktiksel nişancı oyunlarından esinlenen Zero Hour, gerçek dünyadaki (video oyun ölçeğinde olmayan) konumlarda ve kaynak yönetiminde çok derinlemesine bir CO-OP ve takıma karşı takım deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır. Çok oyunculu modda, her iki taraf da diğer takımı ortadan kaldırmalı ve hedeflere ulaşmalıdır. Savunucuların görevi, bombayı etkisiz hale getirmekten korumak ve rehinenin kurtarılıp kaçmasını önlemektir. Aksine, saldırganlar bombayı etkisiz hale getirmeli veya yakalanan rehineyi kurtarmalıdır. Ortaklaşa modunda, oynamak istediğiniz haritaya bağlı olarak, çıkarma işlemini başlatmak için karşılanması gereken birkaç hedef vardır. Zero Hour, her oyuncunun kendi rolüne sahip olduğu iki takıma odaklanan oyuna çok temelli bir CO-OP, 5v5, takıma karşı takım, göğüs göğüse dövüş deneyimi getiriyor. Saldırganlar kalkanları, silahları ve planlama masasını kullanıyor ve teröristler bölgeyi güçlendirmek için tuzaklar ve aletler kullanıyor. CO-OP CO-OP modu, SWAT birimlerinden deneyim kazanmak için eklediğimiz yeni bir bölümdür. Bu oyun modu, tek başınıza veya 5 oyuncuya kadar bir ekiple yapabileceğiniz daha büyük işlemleri gerçekleştirmenize olanak tanır. Her operasyonda aşağıdakiler gibi hedeflere ulaşmanız gerekir: B. Düzeni kaosa getirin. Birden fazla rehineyi kurtarmak, belirli şüphelileri tutuklamak veya etkisiz hale getirmek gibi başka amaçlar da var ve bunlar daha sonra eklenecek. Şüpheliler, her oturumda rastgele olan ve onlara meydan okumak için çevre ile etkileşime girebilen devriye rotalarına sahip olabilir. Yatak, masa ve dolapların altına saklanabilirler. Ayrıca bir rehine alıp onu bir kalkan olarak kullanabiliyorsunuz, bu da dahil olmanızı zorlaştırıyor. Şüpheliler de bazı kriterlere göre ortaya çıkabilir; Bir şüpheli arkadan sayıca daha fazlaysa, daima teslim olur ve bir şüpheli ile bire birseniz, şüphelinin korku seviyesine göre teslim olabilir.

Zero Hour’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Zero Hour’u indirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract into Zero.Hour.Operation.Massacre.zip” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Zero Hour klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Önce Steam’i başlatın ve ardından oyunu ‘Launcher.exe’ ile çalıştırın. Çevrimiçi Sıfır Saati Düzelt’i seçin ve “Bağlan” ı tıklayın.

Zero Hour ücretsiz indirme

Sıfır Saat Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bir bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit sürümler gereklidir)
 • İşlemci: Intel Core i3-7100 veya AMD Ryzen 3 1200
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: Nvidia Geforce GTX 750TI 2 GB veya AMD R7 260X 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Kamp: 10 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: En son sürücülere sahip DirectX® 9.0c uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin