Zelle Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Cell Free Download PC Oyunu. Hücre 4 Ekim 2019'da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Sevgili oyuncu, seninle tanışmak gerçekten bir zevk. Ben Zogzo, hücrenin rehberiyim. Sorduğun hücre nedir? Hımm. Tek kelimeyle, oldukça…tuhaf bir oyun. Bazen saçlarınız dehşetten uçar. Diğer durumlarda, sevginin sıcaklığından bunalmış olabilirsiniz. Cell oldukça sıra dışı bir korku macera oyunudur. Ama dalıyorum. Öyleyse, genç kahramanımız Emerada'nın gözünden Zelle dünyasını deneyimleyeceksiniz. Diğer sakinlerimizin birçoğunun… eksantrik kişilikleri var. Dans etmeyi seven bir çocuk, çocukları seven ay yüzlü bir adam, size yol gösterecek arkadaş canlısı bir Azrail… Pek çok eşsiz kişilikle tanışacağınızı tahmin ediyorum. Ancak dikkatli olun. Bu dünyada çeşitli iğrenç şeytanlar da yaşıyor! Taktığınız tespih üzerine tıklayarak onları uzaklaştırabilirsiniz, ancak sizi yutmak için her şeyi yapacaklardır. Dikkatli yürü. Heyecan verici değil mi? Kanını kaynatıp vücudunu karıncalandırmıyor mu? Bu ne harika bir dünya. Tünelin sonunda sizi bir ışık parıltısı mı bekliyor yoksa yalnızca umutsuzluğun kara uçurumu mu? Gotik korku hücresi dünyasına yolculuğunuzu sabırsızlıkla bekliyorum. Siz bu sıra dışı hikayenin son sayfasını çevirirken tekrar buluşalım. Senin tapan orakçın Zogzo

Hücre nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Zell indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Zell'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. Hücre klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Hücre Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile hücre ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows7 (32bit/64bit)
  • İşlemci: Intel Core2 Duo veya daha iyisi
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: DirectX 9/OpenGL 4.1 özellikli grafik işlemcisi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin