Yomawari: Lost In The Dark Indir


Yomawari: Lost In The Dark Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Yomawari: Lost In The Dark 25 Ekim 2022'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Genç bir kız, oraya nasıl geldiğine dair hiçbir şey hatırlamadan karanlık, yabancı bir ormanda uyanır. Bir çıkış yolu ararken yolu, kendisine lanetlendiğini açıklayan gizemli bir kişiyle kesişir. Laneti bozmak ve kayıp anılarını bulmak için geceleri şehrinin sokaklarını keşfetmesi gerekiyor. Bununla birlikte, kötü ruhlar gölgelerde pusudadır ve kız, lanetlerini bozacak kadar uzun süre hayatta kalmayı umuyorsa, koşarak, saklanarak ve gözlerini kapatarak onlardan kaçınmalıdır.

 • Gece Devam Ediyor: Atmosferik korku serisinde bir bölüm daha gölgelerden ortaya çıktı! Tüyler ürpertici derecede tanıdık bir dünyada geçen yeni bir hikaye ile hem yeni hem de geri dönen hayranlar hemen oyuna dalabilir.
 • Home Sweet Haunt: Ürkütücü ses tasarımı ve gölgeli ortamlar, seride daha önce hiç görülmemiş zalim ve ürkütücü ruhlara zemin hazırlıyor.
 • Yeni Korku, Yeni Ben: Yomawari'de ilk kez, saç stilini, saç rengini, kıyafetlerini ve aksesuarlarını değiştirerek karakterinizin görünümünü özelleştirebilirsiniz.
 • See No Evil: Gecenin dehşetinden kurtulmak için ne gerekiyorsa yapın. Fenerinizle hem gizemleri hem de hayaletleri ortaya çıkarın. Yakındaki hayaletleri tespit etmek için kalp atışınızı dinlerken ipuçlarını bulun ve sizi izleyen kötü ruhların bakışlarından kaçınmak için yeni gözlerinizi kapatma mekanizmasını kullanın.

Yomawari: Lost In The Dark'ı indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Yomawari: Lost In The Dark indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Yomawari: Lost In The Dark'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Yomawari: Lost In The Dark klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yomawari: Karanlıkta Kayıp Ücretsiz İndir

Yomawari: Lost In The Dark'ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10/11
 • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3-3225 3,30 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Grafik Ailesi (HD 4000)
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin