YOGA MASTER Indir

YOGA MASTER Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. YOGA MASTER 3 Ocak 2022’de çıktı

Oyun hakkında

Uluslararası profesyonel yoga eğitmenlerinin işbirliği sayesinde Yoga Master, tamamen 3D olarak yaratılan ve zihin ve beden arasındaki mükemmel dengeyi sağlamanıza yardımcı olmak için uzmanlar tarafından geliştirilen türünün ilk sağlıklı yaşam oyunudur. Klasikten şehir yogasına kadar çok çeşitli programlar, dersler ve 150’den fazla poz ile, size egzersizleri adım adım doğru bir şekilde gösterecek ve sizinle birlikte uygulayacak bir koç tarafından denetleneceksiniz. Çarpıcı ve tamamen özelleştirilebilir ortamlarda rahatlayın, en sevdiğiniz programları seçin veya kendinizinkini yaratın ve yoga nefes egzersizleriyle zihninizi boşaltın. Bir web kamerası sayesinde egzersizleri eğitmeninizle takip edebilirsiniz! Orijinal müzik, avatar özelleştirmesi ve BMI hesaplamasından oluşan harika bir film müziği ile Yoga Master, tüm meraklılar için nihai yoga oyunudur! Tüm fiziksel aktivitelerde olduğu gibi, iyi sağlık gereklidir. Yoga 18 yaş ve üzeri için önerilir.

YOGA MASTER nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. YOGA MASTER indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “YOGA MASTER’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. YOGA MASTER klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

YOGA MASTER Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz YOGA MASTER indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: i3 veya eşdeğeri
 • Hatırlatma: 6 GB RAM
 • Grafik: Özel grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin