Yatagarasu Attack On Cataclysm Indir

Yatagarasu Attack On Cataclysm Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Doğrudan Bağlantıya Önceden Yüklenmiş. Yatagarasu Attack On Cataclysm, 7 Temmuz 2015’te yayınlandı.

Oyun hakkında

25 Aralık 1925’te bir Japon milliyetçi devrimci grubu bir darbe düzenledi. Devrimciler hızlı davrandılar ve başbakanı, polisi, büyük şirketleri ve gazeteleri bastırdılar. Eski hükümet hizbi tepki vermeye çalıştı ve gizli bir bilgi örgütü olan Igasei’ye “Yatagarasu” adlı bir suikast programı başlatması ve darbenin liderlerini ortadan kaldırması için emir gönderdi. Yatagarasu Attack on Cataclysm, sağlam oynanışa ve yüksek kaliteli üretim değerlerine odaklanan, Street Fighter III’ten büyük ölçüde ilham alan 11 oynanabilir karaktere sahip orijinal bir geleneksel tarz 2D dövüş oyunudur. Kontrol mekaniği basit ve herkes tarafından kolayca erişilebilir, ancak oyun, okumaya, savuşturmaya ve rakibinize karşı koymaya dayanır ve deneyimli dövüş oyunu gazilerine bile eğlenceli bir meydan okuma sağlayacak kadar derindir.

Yatagarasu Attack On Cataclysm’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Yatagarasu Attack On Cataclysm indirmesi tamamlandığında, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Yatagarasu Attack On Cataclysm” (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Yatagarasu Attack On Cataclysm klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Yatagarasu Attack On Cataclysm Ücretsiz İndir

Yatagarasu Attack On Cataclysm Free Download’ı doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7
 • İşlemci: Pentium 4 3.0 GHz veya daha iyisi
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: 640 × 480 çözünürlüğü desteklemelidir. Bazı dizüstü bilgisayarlarda ve tümleşik grafik kartlarında uyumluluk sorunları ortaya çıkabilir.
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectSound uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Windows 8 henüz resmi olarak desteklenmiyor, ancak Yatagarasu Attack on Cataclysm, Win 8 dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda sorunsuz olarak test edildi.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin