Yaiba: Ninja Gaiden Z Indir

Yaiba: Ninja Gaiden Z Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Yaiba: Ninja Gaiden Z 21 Mart 2014’te yayınlandı

Oyun hakkında

Ninja Gaiden serisinin bu yeni sürümünde canlı bir çizgi romana girin. Yaiba, ninja kılıcını ve mecha silahlarını siber kolunda kullanıyor ve zombileri acımasız, abartılı bir adanmışlıkla katletiyor. Düşmanları parçalara ayıracak, Yaiba’nın cyborg koluyla ezecek veya mınçıka olarak kullanmak için bir zombinin kollarını kopartacak mısınız?

Yaiba’yı İndirin ve Yükleyin: Ninja Gaiden Z.

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Yaiba: Ninja Gaiden Z indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Yaiba.Ninja.Gaiden.Z.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız var, Buraya).
 4. Yaiba: Ninja Gaiden Z klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Not: Oyunu ‘NRZGameLauncher.exe’ ile başlatın

Yaiba: Ninja Gaiden Z ücretsiz indirme

Yaiba: Ninja Gaiden Z Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows® XP (32 bit)
 • İşlemci: Çift çekirdekli CPU 2,5 GHz
 • Hafıza: 3 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA® GeForce® 9800 veya daha iyisi
 • Kamp: 7 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Standart ses cihazı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.