Xblaze Code: Embryo Indir


Xblaze Kodu: Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Embriyo Ücretsiz İndir PC Oyunu. Xblaze Kodu: Embriyo 1 Mart 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

BlazBlue: Calamity Trigger olaylarından 150 yıl önce geçen XBlaze Code: Embryo, dünya dışı gibi görünen bir varlığın saldırısına uğraması ve gizemli bir kızın kurtarılmasıyla dünyası alt üst olan lise öğrencisi Touya Kagari’yi konu alan görsel bir romandır. adı Es. BlazBlue mitosunun derinliklerine dalın ve Ragna the Bloodedge’in destansı yolculuğuna giden olayları öğrenin!

Xblaze Code: Embriyo nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Xblaze Code: Embryo indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Xblaze Code: Embryo’ya Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz) burada).
 4. Xblaze Code: Embryo klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Xblaze Kodu: Embriyo Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Xblaze Code: Embryo Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/8.1
 • İşlemci: Intel Core2 Duo
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: nVidia GeForce 7900 GT veya daha iyisi / AMD Radeon X1900 / nVidia GeForce GT 620 (Windows 8.1)
 • DirectX: sürüm 11
 • Ağ: genişbant internet bağlantısı
 • Depolamak: 7 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: doğrudan ton
 • Ek Yorumlar: Xbox 360 denetleyicileri ile uyumluluk

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin