X-17 Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş X-17 Free Download PC oyunu. X-17, 1 Mart 2016’da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

X-17, yolda çok oyunculu bir 3. / FPS aksiyon nişancı oyunudur! Mark’ın son macerasından bu yana, bir dikilitaş olarak bilinen şeyi yarattı. Dikilitaşın sunduğu güçle, başka bir türün sahip olduğu gücü çalmak istemesi doğaldır. Veya Mark Faroh’un Dikilitaş’ın inandığı şey olmadığını bilmediği ve gerçek ortaya çıktığında kıyametin kopacağı varsayımına yol açan şey budur. Gelin ve yeni karakterlerle tanışın, yaratıcı seviyeleri keşfedin ve farklı evrenleri keşfedin. Fantastik ara sahnelere katılın ve yol boyunca karakterlerle etkileşime geçin, silahlarda ve güçlendirmelerde ustalaşmayı öğrenin ve en önemlisi bu destansı macerada hayatta kalın. X-17, aksiyonun hiç durmadığı, hardcore FPS / 3. şahıs oyunudur. Oyunda tam bir hikaye ve zaten yapılmış, tam seviye tasarımı ile birlikte, bu oyun, kullanıcının karşılaşabileceği birkaç hatayı düzeltmek ve onunla yaşamadan önce çok oyunculuyu sona erdirmek için hemen hemen yapıldı ve esas olarak Erken Erişim’de.

X-17’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. X-17 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “X-17’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. X-17 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

X-17 Ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantıyla ücretsiz X-17 indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Çift çekirdek
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 5700 Radeon
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin