WRC Generations – The FIA WRC Official Game Indir


WRC Generations – Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş FIA ​​WRC Resmi Oyunu Ücretsiz İndir PC oyunu. WRC Generations – FIA ​​WRC Resmi Oyunu, 3 Kasım 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

2022’de WRC hibrit çağa girecek. Bu, ralli dünyası için, performansı önemli ölçüde etkileyen, stratejileri değiştiren ve sürücüleri ve takımları uyum sağlamaya zorlayan bir devrimdir. Oynanış açısından, hibrit motorların taleplerini yansıtmak için yeni mekanikler dahil edildi. Kazanmak için, yarıştığınız özel etaplarda motor haritanızı ayarlayarak pilinizi dikkatli bir şekilde yönetmelisiniz. Topluluk memnuniyeti her zaman önce geldiğinden, artık özel boyama işlerini ve çıkartmaları diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz. En iyi kreasyonlar ödüllendirilir ve vurgulanır. Rekabetin hayranları için yeni Lig modu, oyuncuların benzer seviyedeki rakiplere çevrimiçi olarak meydan okumasına olanak tanır. Efsaneler kategorisinde merdiveni tırmanmak için rakiplerinizin önünde bitirin.

Yeni özellikler:

 • Yeni hibrit araçlar
 • Yeni, daha da gerçekçi araç fiziği
 • Diğer oyunculara meydan okuyabileceğiniz bir LİGLER modu
 • 6 yepyeni özel etap ile yeni bir İsveç Rallisi ortamı
 • Tasarımları ve çıkartmaları toplulukla paylaşın
 • Oyunda takımların oluşturulması ve yönetimi

WRC Generations – FIA ​​WRC Resmi Oyunu nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. WRC Generations – The FIA ​​​​WRC Official Game indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “WRC Generations – The FIA ​​​​WRC Official Game’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Alabileceğiniz 7- Zip’e ihtiyacınız olacak) burada).
 4. “WRC Generations – The FIA ​​​​WRC Official Game” klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

WRC Generations – Resmi FIA ​​WRC Oyunu Ücretsiz İndirme

WRC Generations – The FIA ​​​​WRC Official Game’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.


elektrik

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i5-2300 veya AMD FX-6300
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GT 1030 2GB veya AMD Radeon R7 360 2GB
 • DirectX: Sayı 12
 • Depolamak: 47 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin