WRC 10 FIA World Rally Championship Indir

WRC 10 FIA Dünya Ralli Şampiyonası Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indirme PC oyunu. WRC 10 FIA Dünya Ralli Şampiyonası 2 Eylül 2021’de yayınlandı.

Oyun hakkında

WRC 10, şampiyonanın 50. yıl dönümünü kutlamak için yeni içerik ve heyecanlarla yepyeni bir yıldönümü baskısı sunuyor. 1973’ten bugüne en yoğun anları yaşayın! WRC 10 tarih modu, her dönemin yarış koşullarına uyum sağlamanızı sağlayacak 19 tarihi olayda sürüş becerilerinizi test edecek. Bir yarış oyunundaki en gelişmiş ve eksiksiz modlardan biri olarak oybirliğiyle selamlanan kariyer modu da kapsamlı bir şekilde güncellendi ve şimdi kendi takımınızı oluşturmanıza ve renklerinizi çağdaş arabalara eklemenize izin veren bir tasarım editörü içeriyor! Hiper gerçekçi ve ultra hassas fizik motoruyla WRC 10, tüm yüzeylerde daha iyi aerodinamik güç, turbo ve fren yönetimi ile sürüş deneyimini daha da iyi hale getirdi. Ses tasarımı da sürükleyiciliği artırmak için yeniden tasarlandı. Kendi yarışmalarınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz günlük ve haftalık mücadeleler ve kulüplerle özellikle rekabetçi bir espor. Sürücüler kendilerini topluma karşı kendi seviyelerinde ölçebilir.

WRC 10 FIA World Rally Championship’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. WRC 10 FIA World Rally Championship indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “WRC 10 FIA World Rally Championship’e çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, bu kutuyu alacaksınız. Burada).
 4. WRC 10 FIA World Rally Championship klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

WRC 10 FIA Dünya Ralli Şampiyonası ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile WRC 10 FIA Dünya Ralli Şampiyonası’nı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i5-2300 veya AMD FX-6300
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti, 2 GB veya AMD Radeon HD 7790, 2 GB
 • DirectX: Sürüm 12

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin