WORLD OF FINAL FANTASY Indir (MAXIMA)

WORLD OF FINAL FANTASY Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. WORLD OF FINAL FANTASY 21 Kasım 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Geçmişlerini yeniden keşfetmek ve geleceği kurtarmak için geniş Grymoire dünyasını keşfederken kardeşler Reynn ve Lann ile büyülü bir yolculuğa çıkın. Bu eşsiz ve görsel olarak büyüleyici dünyada, oyuncular yaratıkları kendi zevklerine göre yakalayabilir, özelleştirebilir ve geliştirebilir ve onları büyüleyici ancak son derece stratejik yığınlar halinde düzenleyebilir. Büyük ve küçük kahramanların bu destansı macerasında FINAL FANTASY evreninin unutulmaz efsanelerine katılın.

Ana Özellikler:

 • Klasik savaşlarda yeni bir değişiklik: Oyuncuların Mirage adı verilen yüzlerce benzersiz yaratığı topladığı ve düşmanlara karşı savaşmak için üst üste istiflediği tamamen yeni bir savaş sisteminde ustalaşın. Avantaj elde etmek için seraplarınızın boyutlarını ve unsurlarını etkili bir şekilde birleştirin!
 • Özelleştirin, geliştirin ve eyerleyin: Onlara savaşta yeni beceriler öğretmek için Mirage’larınızı geliştirin, ana karakterlerinize inanılmaz güçler veren Mirajewel’lerin kilidini açın veya Mirage’leri güçlü yeni formlara “dönüştürün”! Bazı Seraplar, bu oyuncak benzeri dünyanın engin manzaralarında sizi hızlandırmak için sahada bile size katılacak.
 • Dikey olasılıklar dünyası: Dikey olarak istiflenmiş zindanları keşfedin ve engelleri aşmak ve ilerlemek için seraplarınızı kullanın. Grymoire’ın uzun ve yükselen dünyasında gökyüzü gerçekten sınırdır!

WORLD OF FINAL FANTASY’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. WORLD OF FINAL FANTASY indirmeyi bitirdiğinde, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “WORLD.OF.FINAL.FANTASY.MAXIMA.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bunu yapmak için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Alabilirsiniz Buraya).
 4. WORLD OF FINAL FANTASY klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

WORLD OF FINAL FANTASY ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile WORLD OF FINAL FANTASY’yi ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i3 2.0GHz veya üzeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTS 450 1 GB veya üstü, Radeon HD 5770 1 GB veya üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 15 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX 11’i destekleyen ses cihazı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.