World Cruise Story Indir (v2.3.3)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş World Cruise Story Ücretsiz İndir PC Oyunu. World Cruise Story 30 Ekim 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Lüks bir yolcu gemisinin kaptanı, dünyayı dolaşın ve VIP'leri eğlendirin! Denizde unutulmayacak derecede bağımlılık yapan bir gezi için tarihin en büyük ve en üst düzey lüks yolcu gemisinin dümenini almaya hazırlanın! Lüks süitler ve birinci sınıf restoranlardan kumarhanelere ve jakuzilere kadar her şeyle kendi geminizi dekore edin! Dünyayı dolaşırken ve haritadaki her ülkeyi ziyaret ederken kontrol sizde – hatta kraliyet ailesine gerçekten uygun turlarla kraliyet ailesini eğlendirin! Doğru tesisleri yan yana koyun, yolcular ve yorumculardan puan kazanın. Yeterince ün kazanın ve limandayken ünlüler bile akın etsin! Deniz arabanızı 5 yıldızlı bir yüzen cennete çevirebilir misiniz? Kaptan şapkanızı takın ve World Cruise Story'de öğrenin!

▼Oyun
Yolcuları hayranlara dönüştürmek için kabinler ve diğer tesisler inşa edin. Ziyaret ettiğiniz karalarda turlar düzenleyerek geminiz için yeni tesisler ve eşyalar bulabilirsiniz.

▼Seyir Akışı
Kalkış noktasında, yolcularınızı alacak ve ardından uğrak limanlarınızın her birine yelken açacaksınız. İşiniz bittiğinde başlangıç ​​noktasına dönün ve yeni yolcular alın.

▼Popülerlik
Geminiz ne kadar çok hayran alırsa o kadar popüler olur. Cazip tesislerin sayısını artırın ve geminizde yelken açmak isteyenlerin sayısı da artacaktır.

World Cruise Story nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. World Cruise Story'yi indirdikten sonra .zip dosyasına sağ tıklayın ve “World Cruise Story'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan indirebileceksiniz). burada).
 4. World Cruise Story klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Dünya Yolculuğu Hikayesi Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile World Cruise Story ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel Atom® x7-Z8750
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • DirectX: Sayı 10
 • Depolamak: 250 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin