Witness of the Night Indir


Witness of the Night Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Gecenin Tanığı 27 Temmuz 2022’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Witness of the Night, eski gözlemevinde gece hayatta kalmanız, ana kahramanın ürkütücü anılarına dalmanız ve uzaydan gelen sinyallerin gizemini ortaya çıkarmanız gereken yeni bir korku macerasıdır. Erken yaşlardan beri kozmosa tutkusu olan Eddie olarak oynuyorsunuz. Bir gün kız arkadaşı ondan uzaydan gelen gizemli bir sinyali bulmasına yardım etmesini ister. Eddie sinyali ararken, gözlemevinde ve ötesinde mistik olaylar ortaya çıkmaya başlar. ÖZELLİKLERİ:

 • Gözlemevi bilgisayarını kullanın ve uzaydan gelen gizemli radyasyon görüntülerini yazdırın.
 • Çeşitli atmosferik konumlar.
 • Bir gizem duygusu etrafında inşa edilmiş korku.
 • Bir saat içinde tamamlanabilecek kısa bir deneyim.

Gece Tanığı nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Witness of the Night indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to the Witness of the Night”a tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Witness of the Night klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gecenin tanığı ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Witness of the Night ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940.
 • Hafıza: 16 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GeForce 1080TI
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 8 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin