Within Skerry Indir (v1.0.0)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Skerry Free Download PC Oyunu İçinde. İçinde Skerry 8 Şubat 2022'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Skerry içinde, oyuncu için büyük bir terör, gerilim ve beklenti atmosferi yaratmaya büyük önem veren kısa bir korku geliştirmesidir. İçinde Skerry ayrıca, tüylerinizi diken diken edecek olaylar ve ses içeren karanlık ve çarpık bir hikayeye sahiptir. Kötülüğün Birikimi, tek bir alanda yeterli miktarda kötü enerji toplandığında karanlık bir gücün doğabileceğini belirten eski bir kitaptır. Bir takımadada, dünyanın birçok üst düzey yöneticisinin buluştuğu büyük bir malikane vardır. Bu toplantılarda, dünya liderlerinin -güçlü ve varlıklı kişilerin- her türlü korkunç işlemlere girişecekleri söylenmektedir. Söylentiye göre bu işlemlerden bazıları silah ve uyuşturucu kaçakçılığı, insan kaçakçılığı ve cinayeti içeriyor. Bu dünya liderlerinden bazılarını duymayalı birkaç hafta oldu. Kimse onlara ulaşamaz ve kimse onları bulamaz. Ancak, bu hikayeyi çevrimiçi takip eden birçok kişi, bu insanların hepsinin rezil takımadalarında öldürüldüğünden şüpheleniyor. Birçoğu Kötülüğün Birikiminden bahsetti, diğerleri buna yanlış anlama diyor. Ama kim gerçekten bilmeli?

Skerry içinde indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Within Skerry indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Within Skerry” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Within Skerry klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

İçinde Skerry Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Within Skerry ücretsiz indirme işlemini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64-bit ile Windows 7 veya üzeri
 • İşlemci: i5 + 2017'den sonra herhangi bir şey yapmalı
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX 960 veya biraz daha düşük
 • DirectX: sürüm 11
 • Depo: 6 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Parçaları 2017 ve 2022+ arasında üretilmiş herhangi bir makul oyun bilgisayarı, bu oyunun minimum ve optimum gereksinimlerini karşılamalıdır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin