Winter Resort Simulator Indir


Winter Resort Simulator Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Winter Resort Simulator 12 Aralık 2019'da yayınlandı

Oyun hakkında

Kışa hazır mısın Winter Resort Simulator ile detaylı Doppelmayr teleferiklerini ve Pistenbully kar kedileri gibi kar araçlarını çalıştırabilirsiniz. Gerçekçi bir dağ manzarasının ortasında, kayak alanınızı yönetmekten ve misafirlerinizi mutlu etmekten sorumlusunuz. Aynı zamanda, oyun içi ekonomi sistemi size çeşitli ilginç zorluklar sunar. Haritayı keşfedin ve güzel karda izinizi bırakın! Önceden tanımlanmış beş teleferikten oluşan altı kilometrekarelik bir harita sizi bekliyor. En tepede oteller ve seyir platformları gibi çeşitli ilgi çekici yerlerin bulunduğu bir köy var. Sanal Hallstein kayak alanında bir kış tatili hissinin tadını çıkarın. Hatta güzel yamaçlardan aşağı kayabilir ve ardından telesiyejlerden birine oturabilirsiniz. Tatil köyünü dolaşmak için teleferik gondolları, kar arabaları, kar kedileri veya arazi araçları gibi çeşitli araçları kullanabilirsiniz. İki tanınmış marka Doppelmayr / Garaventa ve Pistenbully'nin desteği sayesinde oyundaki tüm teleferikler ve kar kedileri olabildiğince detaylı bir şekilde yeniden üretildi. Hatta “Doppelmayr Bağlantısı” adı verilen orijinal teleferik kontrol sistemi bile ayrıntılı olarak uygulandı.

Özellikler:

 • Önceden tanımlanmış 5 Doppelmayr teleferik sisteminin gerçekçi, teknik odaklı simülasyonu
 • Üç lisanslı Pistenbully kar kedisi
 • Dinamik hava ve değişen kar koşulları ile Alp manzarası
 • Yapay kar üretin ve çığları havaya uçurun
 • Oyunda etkileşimli giriş ve öğreticiler
 • Gerçek makineler gibi görünmek ve hissetmek için tasarlanmış gelişmiş teknoloji
 • Oyun düzenleyici / sandbox modunda yeni teleferikler ve kayak alanları inşa edin
 • Güçlü modlama desteği

Winter Resort Simulator'u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Winter Resort Simulator indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Winter.Resort.Simulator.zip'e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Winter Resort Simulator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Winter Resort Simulator ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla Winter Resort Simulator ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 7 / 8.1 / 10 (64Bit) kazanın
 • İşlemci: 3 GHz (AMD FX 4100 serisi veya Intel Core i3-2000 serisi veya daha yeni mimariler önerilir) ile AMD / Intel çift çekirdekli CPU (Hyper-Threading ile)
 • Hafıza: 4096 MB RAM
 • Grafik: En az 2048 MB ayrılmış VRAM ve Shader Model 5.1 desteğine sahip AMD / NVIDIA özel grafik kartı. AMD R7 265 ve NVIDIA GeForce GTX 750 Ti veya daha yeni mimariler önerilir.
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Tümleşik veya özel DirectX 9 uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Steam için klavye, fare ve internet bağlantısı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin