Winter Falling: Battle Tactics Indir (v3.18)


Winter Falling: Battle Tactics Free Download PC Game doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Winter Falling: Battle Tactics, 8 Kasım 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Özellikler:

 • Savaşlarda ordunuza KOMUTA VERİN: Savaşlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir, ancak kendi hızınızda oynayabilirsiniz, sadece durun ve düşünün.
 • STRATEJİNİZİ savaşların dışında planlayın: dünya haritasında ordunuzu yönetin. Birlikleriniz iyi beslenecek mi? Göğsünüzü doldurmak için şehirleri yağmalayacak mısınız?
 • SAVAŞLARINIZI OLUŞTURUN: Oyun içi harita düzenleyiciyi kullanarak kendi savaşlarınızı oluşturun ve bunları kopyalayıp yapıştırarak kolayca paylaşın!
 • MODDING desteği: kendi birimlerinizi, kendi silahlarınızı, kendi yarışlarınızı yaratın!
 • CLASSICS'ten esinlenilmiştir: Warhammer: Shadow of the Horned Rat, FTL, Total War.

Winter Falling: Battle Tactics'i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Winter Falling: Battle Tactics indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Winter Falling: Battle Tactics'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan edinebilirsiniz) burada).
 4. Winter Falling: Battle Tactics klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Düşen Kış: Savaş Taktikleri Bedava İndir

Winter Falling: Battle Tactics'i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: i3
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Grafik 5000
 • Depolamak: 500 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin