Windbound Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Windbound Free Download PC oyunu. Windbound 28 Ağustos 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Yasak Adalar çağırıyor ve sırlarını çözüyor. Bilinmeyen bir adada tek başına gemi kazası yaşayın, hayatta kalmak için kara, kara ve tehlikeli denizleri keşfedin, uyarlayın ve gezin. Kara olarak denizde şiddetli bir fırtınaya yakalanmış ve kabilenizden uzaklaşan bir savaşçısınız. Teknenizden atılan ve çalkantılı suların insafına, gizemli bir cennet olan Yasak Adalar sahiline atılacaksınız. Tekne olmadan, yiyecek ve alet olmadan, sadece hayatta kalma iradesi ve yeteneği ile bu güzel adanın zengin kaynaklarını keşfedin. Vahşi ve fantastik yaratıklarıyla avlanmak için aletler ve silahlar yapın ve onları doğanın kendisine karşı koruyun. Daha fazla adayı ve topraklarındaki dağınık kalıntıları keşfettikçe, geçmişin sırları ve geleceğin bakışları ortaya çıkıyor. Bunların ardındaki sırrı ortaya çıkarın ve eve dönüş yolunuzdan fazlasını bulacaksınız. Kişisel bir yolculuğa çıkmanın sırlarını keşfedin ve pastoral Yasak Adaların tarihini keşfedin. Herkes bir gizemin ve beklenmedik ifşanın anahtarını elinde tutar. Göz alabildiğince keşfedin. Ufka doğru ilerleyin ve her biri kendi çeşitli vahşi yaşamları, manzaraları ve başa çıkılması gereken zorlukları olan adalar arasında hareket edin, Yaban hayatı avlamak için çok çeşitli aletler ve silahlar yapmanıza ve teknenizi iyileştirmenize olanak tanıyan kaynaklar için Arazi. Kaynaklar tükendiğinde yelken açmanız gerekir. Mükemmel Deniz Geminizi Oluşturun Tekneniz bu yolculukta en önemli arkadaşınızdır. Tehlikeli suların üstesinden gelmek ve bir adadan diğerine geçmek için kendi yelkenli geminizi dikkatlice yapın. Teknenizi fırtınalı rüzgarlara, canavarca dalgalara ve ölümcül deniz hayvanlarına karşı koyacak şekilde tasarlayın. “

Windbound’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Windbound indirme işlemi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Windbound.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Windbound klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Windbound ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Windbound Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10/7/8 / 8.1 / Vista (64 bit)
 • İşlemci: 2,4 GHz Intel Core 2 Duo veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Grafik 4600, NVIDIA GeForce GTX 630, Radeon HD 5670
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.