Wildlife Park 2 Indir (v2.5 & ALL DLC’s)


Wildlife Park 2 Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Yaban Hayatı Parkı 2, 12 Mayıs 2006'da yayınlandı.

Oyun hakkında

Wildpark 2, hayvan severleri ve hayvanat bahçesi hayranlarını tamamen tatmin edecek: oturma odanızda eşsiz bir doğa deneyimi! Şimdi hayallerinizdeki hayvanat bahçesini inşa etme şansınız! Bir hayvanat bahçesi yöneticisi olun ve masraflarınıza iyi bakın! Wildlife Park 2, sizi 50'den fazla farklı hayvan türüyle yakınlaştırıyor. Hayvanların diğer hayvanlarla, manzarayla, oyun alanı ekipmanıyla veya parkın ziyaretçileriyle sevgiyle canlandırılmış, gerçekçi etkileşimini izleyin! Gerçek bir hayvanat bahçesinde olduğu gibi, hayvanlara her yönden bakılması gerekiyor. Wildlife Park 2'de göz kırpmak kadar kolay: Bir fare tıklamasıyla hayvanları besleyebilir, tedavi edebilir, evcilleştirebilir ve hatta yerlerini değiştirebilir veya hareket ettirebilirsiniz. Peyzaj mimarları, bahçıvanlar, hayvanat bahçesi bekçileri, veterinerler ve bilim adamlarından oluşan bir ekibe liderlik ediyorsunuz. Hayvanat bahçenizi dikkatli bir şekilde yönetirseniz, yakında yeni hayvanların doğumunu kutlayabilirsiniz! 100'den fazla hayvan evi, ziyaretçi tesisleri, personel binaları, dekoratif park elemanları ve muhafaza tesisleri ile hayvanat bahçenizi inşa edin. Wildpark 2 amatör mimarlar için de ideal bir oyun alanı! Kendi yaratıcı manzaralarınızı oluşturmak için kapsamlı dünya oluşturma seçeneklerini kullanın. Birçok yerleşik bitki türü ve su altı bitkileri veya kaktüsler gibi botanik nadirlikler, sevgi dolu bakımınız altında gelişir ve dinamik bir bitki sistemi tarafından cömertçe sahnelenir. Diğer bir özellik ise gerçekçi bir şekilde simüle edilmiş su akışıdır. Basitçe bir su kaynağı yerleştirerek, basamaklı şelaleler ve geniş su dünyaları yaratabilirsiniz.

Özellikler:

• Dünya çapında 20 görev ve serbest oyun haritası (korumalı alan modu)
• 50 farklı hayvan türü, 30 bitki türü
• 100'den fazla hayvan evi, ziyaretçi tesisleri, personel binaları, dekoratif park özellikleri ve muhafaza tesisleri
• Hayvanlarla doğrudan etkileşim, ör. sevişme, besleme, korkutma vb.
• Bireysel sosyal ve cinsel yaşam, doğum ve yaşlanma, saldırganlık ve eğitilebilirlik ile gerçekçi hayvan davranışı
• Egzotik ve soyu tükenmiş hayvan ve bitki türlerinin özel araştırma laboratuvarlarında ıslahı
• Su altı dünyası, şelaleler vb. ile ayrıntılı su simülasyonu.
• Gerçek safari maceraları için köprü sistemleri, su altı tünelleri ve cipler
• Kendi parkınızda yürüyüş veya gezinti için ziyaretçi modu
• Park resimlerinizi düzenlemek için fotoğraf albümü
• Hayvanlar ve bitkiler hakkında pek çok faydalı bilgi içeren ansiklopedi
• Yeni ziyaretçiler çekmek için reklam ve pazarlama

Wildlife Park 2 nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Wildlife Park 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Wildlife Park 2'ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. Wildlife Park 2 klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Vahşi Yaşam Parkı 2 Ücretsiz indirin

Doğrudan bağlantı ile Wildlife Park 2 ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10/8/7
 • İşlemci: Intel Pentium IV 2GHz veya uyumlu
 • Hafıza: 512 MB RAM
 • Grafik: DirectX 9c uyumlu, 64MB RAM
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 3000 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin