Why Am I Dead At Sea Indir


Neden Denizde Öldüm Ücretsiz İndirilen PC Oyununu doğrudan bağlantı önceden yüklenmiş olarak. Neden Denizde Ölüyorum, 11 Mayıs 2015’te vizyona girdi.

Oyun hakkında

Denizde bir teknedesiniz. Ayrıca, sen öldün.Nedenini bulmak için, geminin diğer sakinlerinde yaşamalı ve onları zamansız ölümünüze neyin yol açtığını araştırmak için kullanmalısınız. Bir hayalet olarak oyundaki karakterleri kontrol edebilir ve başkalarıyla konuşabilirsiniz – kimi kontrol ettiğinize ve kiminle konuştuğunuza bağlı olarak benzersiz bir sohbet vardır. Karakterlerin her bir kombinasyonu, ilişkilerine veya kimyalarına göre farklı bir etkileşime yol açtığından, sizin göreviniz ilgili bilgileri ortaya çıkaran etkileşimleri bulmaktır. Gemi arkadaşlarınızı neyin harekete geçirdiğini anlayın ve sahip oldukları sırları ortaya çıkarın.

 • Çok azının göründüğü ve herkesin bir sırrı olduğu karmaşık bir gizemi araştırın.
 • Kendi kişisel korkuları ve tutkuları olan dokuz benzersiz ve gelişmiş karakterle tanışın.
 • Bedenlere sahip olmak ve zihinleri okumak için ruh güçlerinizi kullanın.
 • Ürkütücü güçlerinizi geliştirmek için eski kimliğinizi yeniden oluşturun.
 • Birden fazla sonun kilidini açın ve hikayenin kaderine karar verin.

Nasıl indirilir ve kurulur Neden Denizde Ölüyorum

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Why Am I Dead At Sea indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Why Am I Dead At Sea” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Why Am I Dead At Sea klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Neden denizde öldüm ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantıyla Why Am I Dead At Sea ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP
 • İşlemci: 1.5 GHz, tek çekirdek
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Depolamak: 150 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: Hiç

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin