White Lavender Indir


Beyaz Lavanta Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Beyaz Lavanta 20 Haziran 2022’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

White Lavender, RPG unsurlarına sahip zorlu bir macera oyunudur. Bir böcek ol, diğer yaratıklarla savaş, kurşun kalem ve çay kaşığı gibi güçlü eşyaları topla, havalı karakterlerle tanış ve özel bir çay yapma yolculuğunda moda oyununun seviyesini yükselt! Seyahatleriniz boyunca ağaç dalları, kurşun kalemler ve iğneler gibi yakın dövüş silahlarından sapan, yay ve asa gibi uzun menzilli silahlara kadar kullanmak için çeşitli silahlarla karşılaşacaksınız! Bunun dışında, size saldırı veya savunma bonusları verecek, bulup öğrenmeniz gereken büyüler var! Dünya böcekler, salyangozlar, sivrisinekler, çekirgeler, kurtçuklar ve daha fazlası gibi düşmanlarla dolu! Bu düşmanlar yenildiğinde polen bırakacak ve bu polenleri karakterinizdeki Might, Agility, Sorcery ve Luck gibi belirli yetenekleri artırmak için kullanabilirsiniz. Bu becerilerin seviyesini yükselttikçe daha fazla hasar verebilecek, daha havalı büyüler yapabilecek ve daha fazla eşya taşıyabileceksiniz! Diğer dost karakterlerle tanışın, bazıları yardımınıza ihtiyaç duyabilir ve bunun için sizi ödüllendirecektir. Diğerleri size dünya ve sakinleri hakkında daha fazla fikir verebilir. Almak ve giymek için birçok harika eşya var, bunlar dünyayı keşfederken, karakter görevlerini tamamlarken veya düşmanları yenerken bulunabilir! Şanslı bir böcek nesneleri daha hızlı bulur!

özellikleri

 • Keşfetmek için büyük bir minyatür açık dünya
 • Yakın dövüş, menzil ve büyü ile sulu dövüş
 • Zor patronları bul ve yen
 • Oyuncu ilerlemesi, hızlı, güçlü, akıllı, şanslı veya hepsinin bir kombinasyonu olun!
 • Toplamak ve giymek için 80’den fazla ürün
 • Konuşmak ve etkileşim kurmak için karakterler, bazıları sizin yardımınıza bile ihtiyaç duyabilir!
 • kontrolör desteği
 • 20 orijinal parçadan oluşan bir film müziği

Beyaz Lavanta nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. White Lavender indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “White Lavender’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. White Lavender klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Beyaz lavanta ücretsiz indir

Beyaz Lavanta ücretsiz indirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Çift çekirdekli 2GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: DirectX9, en az 500 MB bellekle uyumlu
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 200 MB kullanılabilir disk alanı
 • ses kartı: DirectX9 uyumlu ses kartı veya entegre ses yongası

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin