White Hell Indir (v0.54a)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş White Hell Ücretsiz İndir PC Oyunu. Beyaz Cehennem 12 Ağustos 2021'de gösterime girdi

Oyun hakkında

Kıyamet sonrası Finlandiya'da geçen retro tarzı birinci şahıs nişancı oyunu White Hell'e girin. Hayatta kalan tek kişi olan Jarmo, kıyamet sırasında kış uykusuna yattıktan sonra tuvaletin zemininde uyanır ve muhalif aşırılık yanlısı grupların kontrolündeki donmuş çorak topraklarda savaşarak ilerlemek zorundadır. Klasik pompalı av tüfeğinden ürkütücü enerjiyle çalışan bir kılıca kadar White Hell, benzersiz olsa da tanıdık bir silah cephaneliği sunuyor. Bir apartman dairesinde mütevazı başlangıçlardan itibaren, yolculuğunuz sizi fethedilmiş şehirler, gizli araştırma tesisleri, tehlikeli vahşi doğa ve başka bir boyuta götürecek. Beyaz Cehennem'in distopik uygarlığı kesin olarak iki fraksiyona bölünmüştür: faşist Mavi Kartal Düzeni ve komünist Kızıl Şafak. Her iki taraf da sizin de dahil olmak üzere dış tehditleri ezmeye fazlasıyla hazır. Jarmo, düşmanlarını yenerek büyülü SISU enerjisi toplayabilir. Bu enerji, silahlarınızı yeni özelliklerle süper güçlü versiyonlara dönüştüren SISU modunu etkinleştirmek için kullanılabilir. Oyun, ULTRAKILL yaratıcısı/bestecisi Arsi “Hakita” Patala'nın 90'lar tarzı ses yazı tipleriyle tamamlanmış orijinal bir MIDI film müziğini içerir.

White Hell nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. White Hell indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “White Hell'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, onu da edinebilirsiniz). burada).
 4. White Hell klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Beyaz Cehennem Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile White Hell Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: pencereler 10
 • İşlemci: Intel Core i5 veya eşdeğeri
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GeForce 900 serisi veya eşdeğeri
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Çalışan biri.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin