Whispers in the Dark Indir

Whispers in the Dark Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş PC oyununun ücretsiz indirmesi. Karanlıkta Fısıltılar 26 Ağustos 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Tüm hayatın boyunca kasaba şehir dolaştın, geceleri dükkânları ve boş evleri soymakla meşgul oldun ama bir gün her şey değişti, bir ceset benimsemeye karar verdin ve bu o kadar kolay olmadı. Tehlikede olan büyük bir ikramiye var, çok büyük, ama her şeyin kendi fiyatı var ve kolay büyük paralar hayatınıza mal olabilir. sonuna kadar yapabilir misin Yoksa karanlık sizi çıldırtıp tüketecek mi? Whispers in the Dark, nesneleri aramanız ve seslere ve fısıltılara odaklanan düşmanlardan saklanmanız gereken bir hayatta kalma korku oyunudur.

Whispers in the Dark nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Whispers in the Dark indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Karanlıkta Fısıltılara Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, Burada).
 4. Dark klasöründeki Whispers’ın içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Karanlıkta Fısıltılar Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Whispers in the Dark indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD A8-6500 2GB
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depolamak: 7 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin