When The Night Comes Indir


When The Night Comes Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. The Night Comes 9 Ağustos 2021’de vizyona girdiğinde

Oyun hakkında

Ünlü bir avcı olarak oynayın; Bir dizi rahatsız edici ve çözülmemiş doğaüstü cinayetle ilgili soruşturmada yerel infazcılara yardımcı olmak için sessiz, garip küçük Lunaris kasabasına çağrılan bir yaratık avcısı. Şehrin köklerinin derinliklerinde yatan karanlık sırrı yavaşça çözerken kendinizi cadılar, vampirler, iblisler ve likanlar dünyasına bırakın. Soru şu ki, gerçekten korkması gerekenler gecenin yaratıkları mı? Hatta yol boyunca yasak bir aşka aşık olabilirsiniz. Night Comes, ilk olarak Ekim 2019’da tamamlanmış, tuhaf bir anlatı doğaüstü görsel romandır. Oyunun yeni versiyonu, kısmi seslendirme, yeni çizimler, bir kodeks ve geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü içeriyor.

When The Night Comes nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. When The Night Comes indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to When The Night Comes” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. When The Night Comes klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Gece geldiğinde ücretsiz indir.

When The Night Comes ücretsiz indirmeyi doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP
 • İşlemci: 1 GHz Intel veya AMD işlemci
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: DirectX veya OpenGL uyumlu kart
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolamak: 100 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin