When I Was Young Indir

Ben gençken, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indir bilgisayar oyunu. Ben Gençken 10 Temmuz 2020’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

1960’ları arıyoruz ve bu çiçek gücü değil! Vietnam’daki gezisi sırasında, erkek kardeşiniz eylem sırasında ortadan kayboldu ve siz, her ne pahasına olursa olsun kaybolmasıyla ilgili gerçeği öğrenebilmeniz için kayıt olmaya karar verdiniz. Bununla birlikte, modern dünya tarihindeki en acımasız çatışmalardan birinde hayatta kalacak mısınız? Çok sayıda düşman türü, son derece ayrıntılı atış mekaniği ve benzersiz oyun zorlukları dahil olmak üzere zorlu ve heyecan verici 2D savaş deneyimleriyle Vietnam Savaşı’nın denemelerini fethedin. Ne gerekiyorsa aldın mı? Kardeşinizin kaderini keşfedin ve büyük ekranda Vietnam Savaşı’nın en iyi tasvirlerinin çoğundan esinlenerek büyüleyici tarihteki yerinizi bulun. Hikayenin dokuz tam bölümünün tadını çıkarın! Kendinizi mükemmel bir film müziği ve çekici piksel grafikler eşliğinde 1960’ların büyük çevresine bırakın. Yemyeşil ormanlarda, savaşın parçaladığı sokaklarda ve yer altı tünellerinde ilerleyin!

Gençken indir ve yükle

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. İndirme işlemi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Genç Olduğumda Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, 7-Zip gerektirir ve Buraya).
 4. “When I Was Young” klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Ben Gençken Ücretsiz İndirin

Doğrudan bir bağlantıyla “Gençken” ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2,1 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: 512 Mb
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: DirectX uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin