We Are The Caretakers Indir (v1.1.1.0)


We Are The Caretakers Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. We Are The Caretakers 6 Ocak 2023'te yayınlandı

Oyun hakkında

We Are The Caretakers, Afrofütüristik bir Squad Management RPG'dir. Ogre Battle, Darkest Dungeon, Black Panther ve XCOM'dan ilham alan manga kurma sistemlerinde gizli bir koruyucu grubu oluşturun. Stratejik sıra tabanlı savaşta dünyanızın bağlı olduğu nesli tükenmekte olan hayvanları savunun. İtibarınızı, fonlarınızı, araştırmalarınızı, hayvanlarınızı ve ittifaklarınızı dengeleyerek küresel bir direnişe yaklaşımınızı tanımlayın. We Are The Caretakers, kadro kurma, duraklatılmış RTS, hikaye anlatımı ve sıra tabanlı JRPG dövüşünü tek bir heyecan verici kampanyada harmanlayan heyecan verici yeni bir strateji oyunu türüdür. Oyun, oyuncuları nüanslı karakterler, karanlık anlatılar, derin gizemler, çok katmanlı birim yönetimi zorlukları ve kolay veya kesin çözümü olmayan tırmanan çatışmalarla dolu orijinal bir bilim kurgu evrenine tanıtıyor. IGF adayları, eski Microsoft ve eski Blizzard geliştiricileri dahil olmak üzere, eleştirmenlerce beğenilen ve çeşitliliğe sahip bir ekip tarafından geliştirilmektedir.

 • AFROFUTURISTIC EVREN: Eski Blizzard sanatçısı Anthony Jones'un çarpıcı Afrofütüristik stili ve imza karakter tasarımları, yeni bir bilimkurgu dünyasını hayata geçiriyor.
 • İTİBAR SİSTEMİ: Dünyada yapılan her hareket, diğerlerinin kahyaları nasıl gördüğünü etkiler. Senden korkuyorlar mı? Yoksa nesli tükenmekte olan Raun'u koruma ve dünyanın kaderini belirleme arayışınıza yardımcı olacaklar mı?
 • SIRA TABANLI KARŞILAŞMALAR: Yenilikçi sıra tabanlı dövüş sisteminde gücü diplomasi ile dengeleyin. Hayvan refahının karmaşık gerçekliğiyle uğraşırken sonuçlarına katlanın.
 • TAKIM OLUŞTURMA: Farklı özelliklere, zayıflıklara, yeteneklere ve kişiliklere sahip yüzlerce karakterden 9 adede kadar takım oluşturun. Kapıcılarınızı 30'dan fazla benzersiz iş sınıfında eğitin ve yükseltin.
 • MERKEZİNİZİ GENİŞLETİN: Bilimkurgu karargahınızda liderlerle tanışın, teknolojileri araştırın ve müttefikler edinin. Dünyamızı kurtarmak için çelişen taleplerini dengeleyin.
 • KARANLIK ANLATIM: Ekibinizin dışındaki insanlar, her haritada görevlendirdiğiniz korucular kadar önemlidir. Daha iyi bir gelecek umuduyla, yıkıcı bir kaybın kasvetli hikayesini takip edin.
 • TECH AĞACI: Alan seviyesindeki teknoloji yükseltmelerinden büyük ölçekli spekülatif Ar-Ge'ye kadar, teknoloji kararlarınızın küresel etkileri vardır.
 • BİR BEBEK RAUN'U OLACAKSINIZ: Makul bir şekilde bunu yapamayacak kadar büyüdükten çok sonra bile yatağınıza kıvrılacaktır. O çok sevimli.

We Are The Caretakers'ı indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. We Are The Caretakers indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “We Are The Caretakers'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak burada).
 4. We Are The Caretakers klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Biz hademe ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile We Are The Caretakers'ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E4700 2.6GHz veya AMD Phenom 9950 Dört Çekirdekli 2.6GHz
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 1 GB ATI Radeon HD 5770, 1 GB NVIDIA GeForce GTX 460 veya daha iyisi
 • Depolamak: 6 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin