We Are Football Indir (v07.08.2021)


We Are Football Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. We Are Football 10 Haziran 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

WE ARE FOOTBALL’da bir yönetici ve antrenör olarak, futbol dünyasındaki en son trendlerle karşılaşacak ve en sevdiğiniz kulübün tüm duygusal iniş çıkışlarını deneyimleyeceksiniz. İlk kez, bu modern futbol menajerlik oyunu aynı işlevlere ve birçok benzersiz oyun unsuruna sahip bir kadın futbol oyun modu da sunuyor. Tüm oyun modlarında en yüksek kaliteyi korumak ve sağlamak için WE ARE FOOTBALL, Gerald Köhler, Rolf Langenberg ve Dirk Winter gibi deneyimli futbol menajerliği gazileri ile geliştirildi. Büyük veya küçük her karar için anında geri bildirim alırsınız. Oyunda teslim tarihlerinizi etkili bir şekilde planlamanız gerekiyor ve sadece kulüpte meslektaşlarınızla gerçekten başarılı olacaksınız. WE ARE FOOTBALL, gerçek yönetim görevlerine odaklanır. Oyunun amacı, takımı, meslektaşları, altyapıyı, taraftarları ve daha fazlasını genişletmek de dahil olmak üzere kulübü uzun vadede inşa etmektir. Dolayısıyla oyundaki futbolcular kendi hikayelerini anlatan bireysel kişiliklerdir. Bir sezon birkaç saat içinde oynanabilir: sadece birkaç dakika sonra aksiyonun tam ortasındasınız. Birkaç sezon sadece bir öğleden sonra oynanabilir ve iki oyuncu bir sezonu bir akşamda bitirebilir. WE ARE FOOTBALL’da her zaman yeni zorluklar vardır. Kulüp ne kadar büyükse, meydan okuma da o kadar büyük olur!

We Are Football nasıl indirilir ve yüklenir

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. We Are Football indirme işlemi tamamlandıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “We Are Football’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-zip gerektirir). Buraya).
 4. We Are Football klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Biz Futbol Ücretsiz İndir

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz We Are Football indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 64 bit Windows 7/8/10
 • İşlemci: 2,6 GHz veya daha yüksek hızda çalışan AMD / Intel işlemci
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: En az 1 GB ayrılmış VRAM’li AMD / NVIDIA ayrılmış grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Entegre veya özel DirectX 9 uyumlu ses kartı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin