Watch Dogs Indir

Watch Dogs Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Watch_dogs 26 Mayıs 2014’te yayınlandı

Oyun hakkında

Tek gereken bir parmak dokunuşu. Arkadaşlarla bağlantı kuruyoruz. En son cihazları ve ekipmanları satın alıyoruz. Dünyada neler olduğunu öğreniyoruz. Ancak aynı basit darbeyle giderek genişleyen bir gölge oluşturduk. Her bağlantıda, her hareketi ve kilometre taşını, beğeni ve beğenmediğinizi kaydeden dijital bir iz bırakıyoruz. Ve bu sadece insanlar değil. Bugün tüm büyük şehirler birbirine bağlı. Kentsel altyapılar, karmaşık işletim sistemleri tarafından izlenir ve kontrol edilir. Watch_Dogs’da bu sistem Merkezi İşletim Sistemi (CTOS) olarak anılır. Neredeyse şehrin tüm teknolojilerini kontrol eder ve şehrin tüm sakinleri hakkında önemli bilgiler içerir.

Koruma köpeklerini indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Watch Dogs indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Watch Dogs.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Watch Dogs klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Watch Dogs ücretsiz indir

Watch Dogs Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) veya Windows 8 (Lütfen yalnızca 64 bit işletim sistemlerini desteklediğimizi unutmayın.)
 • İşlemci: 2,66 GHz’de Intel Core 2 Quad Q8400 veya 3,0 GHz’de AMD Phenom II X4 940
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: 1 GB video RAM’li DirectX 11 grafik kartı – Nvidia Geforce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5770
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: En son sürücülere sahip DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
 • Ek Yorumlar: Geniş bant bağlantısı ve çok oyunculu hizmet gereklidir. Yayınlama sırasında desteklenen grafik kartları: nVidia GeForce GTX460 veya daha iyisi, GT500, GT600, GT700 serisi; AMD Radeon HD5850 veya daha iyisi, Intel® Iris ™ Pro HD 5200 HD6000, HD7000, R7 ve R9 serisi

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.