Watch Dogs 2 v1.17 Indir

Watch Dogs 2 Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Watch Dogs 2, 28 Kasım 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Teknik devrimin doğduğu yer olan San Francisco Körfez Bölgesi’nde yaşayan parlak bir genç hacker olan Marcus Holloway olarak oynayın. Tarihin en büyük hack’ini gerçekleştirmek için kötü şöhretli bir hacker grubu olan Dedsec ile çalışın. Suçlu düşünce liderleri tarafından vatandaşları büyük ölçekte izlemek ve manipüle etmek için kullanılan istilacı bir işletim sistemi olan ctOS 2.0’ı kaldırın. Tobii Eye Tracking ile üstünlük sağlayın. Nesnelerin İnterneti’ni kurmada, düşmanları hedeflemede ve doğal olarak keşfederken saklanmada bakışınız size rehberlik etsin. Düşmanları bulmak, çevrenizle etkileşim kurmak, koruma noktalarını bulmak ve hacklenebilir hedefleri hızlıca seçmek için kapsamlı göz izleme işlevlerini birleştirin. Vizyonunuzun şehrin dijital beynini kesmesine izin verin.

Guard Dogs 2’yi İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Watch Dogs 2’nin indirilmesi tamamlandığında, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Watch_Dogs 2 v1.17.zip’te Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Watch Dogs 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Watch Dogs 2 ücretsiz indir

Watch Dogs 2 Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümler)
 • İşlemci: 2,5 GHz’de Intel Core i5 2400s, 3,5 GHz’de AMD FX 6120 veya daha iyisi
 • Hafıza: 6 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB VRAM veya AMD Radeon HD 7870, 2 GB VRAM veya daha iyisi – Desteklenen listeye bakın *
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Kamp: 27 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: En son sürücülerle uyumlu DirectX
 • Ek Yorumlar: Yukarıda 720p, 30+ FPS, düşük grafik ayarları için verilen minimum gereksinimler // Çevre birimleri: Microsoft Xbox One denetleyici, DUALSHOCK® 4 denetleyici, Windows uyumlu klavye, fare, isteğe bağlı denetleyici / çok oyunculu: 256 kbit / sn veya daha hızlı geniş bant bağlantısı / Not: Bu ürün yalnızca 64 bit işletim sistemlerini destekler. Bu kartların dizüstü bilgisayar sürümleri çalışabilir ancak resmi olarak desteklenmemektedir. En güncel gereksinim listeleri, ubi.com adresindeki destek web sitemizdeki SSS bölümünde bulunabilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.