Warhammer 40,000: Space Wolf Indir (v1.1.8)

Warhammer 40,000: Space Wolf Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Warhammer 40,000: Space Wolf, 21 Eylül 2017’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Valgard Twice Slain liderliğindeki bir Uzay Kurtları ekibinin komutasını elinize alın. Büyük Bölüğünüzün saldırı kruvazörü, Word Bearers Legion’dan Chaos Space Marines tarafından tuzağa düşürüldü – bu da acımasız barbar kabilelerinin yaşadığı volkanik vahşi bir dünya olan Kanak’a acil iniş yapılmasına neden oldu. Hayatta kalmanın yanı sıra, galip gelmelisiniz.

Warhammer 40,000: Space Wolf’u indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Warhammer 40,000: Space Wolf indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Warhammer 40,000: Space Wolf” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
 4. Warhammer 40,000: Space Wolf klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Warhammer 40,000: Space Wolf ücretsiz indir

Warhammer 40,000: Space Wolf Free Download’ı doğrudan bir bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2.4 GHz çift çekirdekli
 • Depolamak: 2 GB RAM
 • Grafik: Donanım hızlandırmalı grafikler
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Oyunu oynamak için DirectX 11 uyumlu GPU gereklidir! Minimum gereksinimleri karşılamayan sistemlerde oyunu başlatma girişimleri çökmelere neden olacaktır! Entegre GPU’lar önemli FPS düşüşlerine neden olabilir! Oyun, DirectX 12’yi desteklemeyen eski AMD Radeon HD grafik kartlarıyla tam uyumlu değil!

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin