Waking Indir (v1.0.6)


Waking Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Waking 18 Haziran 2020’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Rüyada komanın karanlığına hapsolmuş, zihninin derinliklerinde sesler seni eve çağırıyor, seni ışığa ve ötedeki boşluğa çağırıyor. Ama senin zamanın değil. Henüz değil. Uyanma, üçüncü şahıs keşif ve gerçek dünya meditasyonunu birleştiren benzersiz bir kişisel kendini yansıtma ve hatırlama yolculuğudur. Uyanış arayışı içinde zihninizin dolambaçlı yollarını geçin ve benzersiz bir bireysel deneyimi şekillendiren seçimler yapın. Sevdiklerinizin anılarını canlandırırken korkularınız ve arzularınızla yüzleşin ve sizi sonsuza kadar uykuda tutacak kişilerle savaşın.

Waking nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Waking’i indirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Waking”e tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. “Uyan” klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

uyanmak ücretsiz indir

Waking’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 8 ve sonrası
 • İşlemci: i5 ve üstü
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: Özel bir grafik kartı gereklidir
 • DirectX: sürüm 11
 • Depo: 5 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Birleşik

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin