VR Kanojo Indir (v1.31)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş VR Kanojo Free Download PC oyunu. VR Kanojo 9 Nisan 2018'de yayınlandı

Oyun hakkında

VR Kanojo'da, yan taraftaki güzel kız Sakura Yuuhi ile takılabilirsiniz. Tüm gün gülerken ve konuşurken nefeslerini yanağınızda, parmaklarının sıcaklığını kolunuzda hissedeceksiniz. Daha da iyisi, VR kontrol cihazları ellerinizi oyunda simüle eder ve onlarla daha doğrudan etkileşim kurmanıza izin verir. Tüm olasılıkları hayal edin! Ah evet! Ayrıca Sakura'nın görünümünü çeşitli farklı kıyafetlerle de özelleştirebilirsiniz. Eğlenceli geliyor mu? Emin olabilirsiniz!

VR Kanojo'yu indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. VR Kanojo'yu indirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “VRKanojo v1.31.zip'e Çıkar” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. VR Kanojo klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

VR Kanojo ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile VR Kanojo Free Download'u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR'a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows7 / 8.1 / 10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i5 4590
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 970 veya GTX 1060 veya daha iyisi / AMD R9 290 veya daha iyisi
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 4 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin