Viviette Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Viviette Free Download PC Oyunu. Viviette 18 Ekim 2018'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Sürükleyici keşif bulmaca çözme deneyimi. Gizemlerle dolup taşan bir yerin gizemlerini ve unutulmuş olaylarını çözerken, sadece trajik ve ürkütücü geçmişine dair ipuçları veren gizemli belgeleri bulun… Harita yok ve yardım yok. Sadece sen, simya lamban ve… “bir şey” başka… “Canavar”. Her yerde ve her zaman görünebilir. Evet, kaçmayı deneyebilirsin… ama ne kadar süreyle? Lambanızı kapatacak ve gölgeleri ve doğal ışığı kendi yararınıza kullanacak mısınız? Tam bir sessizlik içinde bir santim uzakta durursanız “O” sizi tanıyacak mı? Yaklaşan ayak seslerini duyuyorsun… Ne yapacaksın?! Açık ve kolay cevapları olmayan ustaca ve benzersiz bulmacalarla karşı karşıya kaldığınızda, gizli cevabı bulmak için çevrenin sunduğu tüm ipuçlarını kullanmalısınız. Macerayı tamamlamak için çeşitli ve yaratıcı öğeler bulun ve kullanın. İyi tasarlanmış bir envanter, eşyalarınızı dikkatli bir şekilde sıralar ve bazı durumlarda ipuçlarını bile gizleyen açıklamalar sağlar… En iyi, ‘İYİ' son kural değildir – istisnadır. Bu, farklı düşünen, her gölgeyi ve gizemi keşfeden oyuncular ve şanslarını onlardan yana kullananlar için bir ödül… Özgün ve çarpıcı görsel-işitsel içerik. Bu el yapımı macera, yüksek kaliteli 16 bit piksel sanat görselleri ile sunulmaktadır. Tek bir sanatçının aşk emeği. Tamamen benzersiz ve keşfedilebilir bir konaktır – hiçbir oda birbirine benzemez ve her biri kendi kimliği ile ayrı ayrı tasarlanmıştır. Duvardaki her piksel, her ayrıntı, her çatlak, oyunculara kelimeler olmadan bir hikaye anlatmak için kasıtlı olarak yerleştirildi ve titizlikle elle tasarlandı. 90'ların olağanüstü piksel görsellerimiz, aydınlatma efektleri, rahatsız edici 3D konumsal ses ve tamamen orijinal bir atmosferik film müziği ile geliştirilmiştir.

Viviette nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Viviette indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Viviette'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bu, elde edebileceğiniz 7-Zip'i gerektirir. burada).
 4. Viviette klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Viviette Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Viviette Free Download'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10
 • İşlemci: Çift çekirdekli 1,6 GHz
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • Grafik: OpenGL uyumlu 256 MB VRAM
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 40 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin