Vivid Knight Indir (v1.1.9)

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Vivid Knight Free Download PC oyunu. Vivid Knight 26 Mayıs 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Zindanın kalbine nişan al! Her oynadığınızda değişen bir zindanı keşfedin, derinliklerinde sizi bekleyen Kara Cadı’yı alt edin ve arkadaşlarınızı mücevher hapishanelerinden kurtarın! Mücevherleri toplayın! Tüm zindanda bulunan taşları (yani birimleri) toplayın ve partinize ekleyin. İstatistiklerini yükseltmek için aynı mücevherin kopyalarını edinin! Kendi benzersiz şövalye düzeninizi oluşturun! Partinize mücevher eklemek, güçlü sembol becerilerini harekete geçirir. Çeşitli efektleri etkinleştirmek ve kendi benzersiz ekibinizi oluşturmak için karşılaştığınız mücevherlerin renklerini ve sembollerini birleştirin! Partinizi desteklemek için değerli taşları kullanın! Oyuncular, savaşta gruplarına yardım etmek için mücevherlerde saklı sihirli güçleri ve araçları kullanabilirler. Zindan boyunca karşılaştığınız düşmanları yenmek için değerli taşlarınızı stratejik olarak kullanın! Aksesuarlar bolca! Zindanda bir dizi aksesuar bulacaksınız. Aksesuarlar, donatıldığında çeşitli efektler verir ve ekibinize ekstra bir destek verir. Partiniz için doğru aksesuarları seçin ve belki Kara Cadı’ya karşı bir şansınız olur!

Vivid Knight nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Vivid Knight indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Vivid Knight’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
  4. Vivid Knight klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Canlı Şövalye Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz Vivid Knight indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows7 64bit
  • İşlemci: Intel (R) Core 2 Duo 2 GHz veya daha iyisi
  • Hafıza: 1 GB RAM
  • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin