Virus at Home Indir

Evdeki Virüs Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş ücretsiz indir PC oyunu. Evdeki Virüs 7 Ocak 2022’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Evini savun. Evinizi temiz tutun ve pencerelerinizi kapalı tutun. Virüsü püskürtün ve evinize girmesini önleyin. Hayatta kalmak ve bu yeni dünya krizini sona erdirmek için mevcut tüm araçları kullanın. Pencerelerinizi kapatın. Taslakların ölümcül olabileceği yaygın bir bilgidir. Özellikle mutasyona uğramış bir virüs ordusu evinizi istila ettiğinde. Evinizdeki her boşluğu kapatın, her açık pencereyi kapatın ve kırılan her pencereyi onarın. Ülkeni kurtar. Bu vatansever deneyimde ezici ulusal gururu yaşayın. Virüsü ortadan kaldırın ve bu yeni salgının gizemli kaynağını ortadan kaldırarak ülkenizi kurtarın. Pandemiyi bitirin. Bu hızlı, korku temalı FPS aksiyon-macera oyununda pandemiyi tek başına sonlandırın. Ne için bekliyorsun? Bir erkek gibi savaşın ve başkanınızı gururlandırın!

Evde Virüs Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Evdeki Virüs indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Evde Virüse Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). burada).
  4. Evdeki Virüs klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Evde virüs Ücretsiz indir

Virus at Home’u doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 7
  • Hatırlatma: 8 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin