Virtual Virtual Reality Indir

Sanal Sanal Gerçeklik Doğrudan bağlantı ile önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Sanal Sanal Gerçeklik 9 Mart 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Yöneticinizden kaçmak ve iç içe geçmiş sanal gerçekliklerin derinliklerine inmek için VR’da VR başlıklarını takın. Yakın gelecekte, çoğu insan işi otomatikleştirilecek. İnsanlığın amacı nedir? Sanal çalışma sistemi Activitude, yardım etmek için burada. Zanaatkar insan toplumunuz hala AI müşterilerimiz tarafından çok aranıyor. Kulaklığınızı bağlayın. Aradığınızı bulun. Elbette, Bismarck’ta bir yapay zeka için bir terapi köpeği gibi davranabilir ve iş puanlarınızın yükselişini izleyebilirsiniz, ancak daha fazlasını istemiyor musunuz: macera, çatışma, amaç? Gerçeklikler arasında atlamak için VR başlıkları takarak veya Activitude Markalı Poli Temizleme Aracınızla çevrenizdeki dünyayı ıslatarak Activitude’un perde arkasından kaçın! Outrun Chaz, menajeriniz sizi kalıcı olarak kapatmaya çalıştığında. Yolda, Activitude’un bir VR başlangıcından bugünün “İnsan Amaçlı Sağlayıcısı” na kadar gelişiminin geçmişini keşfedin.

Sanal Sanal Gerçekliği indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Sanal Sanal Gerçeklik indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Virtual.Virtual.Reality.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
  4. Virtual Virtual Reality klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Sanal sanal gerçeklik ücretsiz indirme

Doğrudan bir bağlantıyla ücretsiz sanal sanal gerçeklik indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7 SP1 64 bit veya daha yenisi
  • İşlemci: Intel Core i5-4590 eşdeğeri veya üstü
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 veya üstü

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.